کد خبر: 177228
A

شوخی مرگبار ۲ کودک با اسلحه کمری کلت در کرمان منجر به قتل شد

رییس دادگاه عمومی شهرستان فهرج گفت: شوخی مرگبار پسر بچه ۹ ساله با اسلحه کلت کمری منجر به فوت یک کودک در بخش نگین کویر فهرج شد.

شوخی مرگبار ۲ کودک با اسلحه کمری کلت در کرمان منجر به قتل شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ امیرحسین بهجتی اظهار داشت: متأسفانه روز گذشته دو پسر بچه ۹ ساله در روستای الله آباد از توابع این شهرستان که با یک قبضه سلاح کلت کمری مسلح که در منزل در دسترس دو کودکان بوده، به قصد بازی و شوخی به طرف دوست هم سن خود نشانه می‌گیرد که متأسفانه تیراندازی صورت گرفته و کودک ۹ ساله دیگر مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه وجود سلاح‌های غیرمجاز در منطقه تهدیدی برای امنیت شهروندان و جان انسان هاست، ادامه داد: بلافاصله این کودک به بیمارستان شهرستان همجوار (ریگان) اعزام می‌شود که در اثر اصابت گلوله به سر و صورت و شدت جراحات و خون ریزی، متأسفانه فوت می‌کند.

بهجتی عنوان کرد: در این رابطه پرونده قضائی تشکیل شده است و موضوع درحال بررسی است و تحقیقات تکمیلی در این رابطه از سوی دستگاه قضائی و پلیس همچنان ادامه دارد.

این مقام قضائی در پایان هشدار داد: نگهداری سلاح غیر مجاز جرم محسوب می‌شود و متأسفانه بی احتیاطی پدر خانواده در دسترس قرار دادن اسلحه غیرمجاز منتهی به این حادثه دلخراش و غیرقابل جبران شده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر