کد خبر: 177447
A

کشف ۲۰۰ هزار آنتی‌بیوتیک از یک وانت در شرق تهران

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از کشف ۲۰۰ هزار کپسول آنتی بیوتیک قاچاق از یک وانت بار در محله خاوران خبرداد.

کشف ۲۰۰ هزار آنتی‌بیوتیک از یک وانت در شرق تهران

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛سرهنگ علی قاسم‌پور در تشریح جزئیات این خبر گفت:  چندی پیش تیم عملیات کلانتری ۱۱۴ غیاثی درحال گشت زنی در حوزه استحفاظی خود بودند که به یک دستگاه پراید وانت با دو سرنشین که در حال تردد در خیابان خاوران بوده و در قسمت بار آن تعدادی کارتن با بسته‌بندی نامتعارف مشکوک قرار داشت، مشکوک شده و برای بررسی بیشتر دستور توقف خودرو را صادر کردند.

وی با بیان اینکه راننده خودرو به محض مشاهده ماموران سعی در فرار داشت، گفت: با اقدام به موقع ماموران و بستن مسیر، خودرو متوقف و راننده و سرنشین آن دستگیر شدند. همچنین ماموران اقدام به بررسی بار این وانت کردند که در جریان در بررسی اولیه از کارتن ها تعداد ۲۰۰ هزار کپسول آنتی بیوتیک به ارزش پنج میلیارد ریال کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به انتقال متهمان به همراه خودرو و داروهای مکشوفه به مقر انتظامی گفت: این افراد تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود مبنی بر قاچاق داروهای کمیاب پزشکی اعتراف کردند. آنان همچنین معترف شدند که قصد انتقال دارو از تهران به شهرهای مرزی را داشتند.

قاسم پور اضافه کرد:‌ همچنین تحقیقات تکمیلی نشان داد که داروهای کشف شده از چرخه دارویی خارج شده بودند.

وی با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده،‌گفت: دو متهم به همراه پرونده متشکله و داروهای کشف شده و همچنین برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر