کد خبر: 177744
A

برف مدارس این استان‌ها را مجازی کرد+اسامی

به دلیل بارش برف و کاهش دمای هوا مدارس در برخی استان‌ها تعطیل شد.

برف مدارس این استان‌ها را مجازی کرد+اسامی

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ به دلیل بارش برف و کاهش دمای هوا مدارس در برخی استان‌ها تعطیل شد.

تهران:

بنا بر اعلام ستاد مدیریت بحران دماوند و فیروزکوه، کلیه مدارس مقطع ابتدایی این دو شهرستان در نوبت صبح فردا شنبه ۱۴ بهمن ماه غیرحضوری است و در بستر شاد برگزار خواهد شد.

همدان:

آموزش‌وپرورش استان همدان: باتوجه به بارش برف، برودت هوا لغزندگی سطح معابر، مراکز پیش دبستانی، مقاطع ابتدایی و متوسطه دوره اول و متوسطه دوره دوم در سراسر استان، روز شنبه تعطیل و آموزش‌ها به صورت مجازی و در بستر شبکه شاد صورت می‌گیرد.

مرکزی:

طبق اطلاعیه مدیریت بحران استان مرکزی، تمامی دانشگاه‌ها، مدارس، آموزشگاه‌ها و ادارات سراسر استان مرکزی به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان با توجه به بارش برف، برودت هوا، ضرورت مدیریت مصرف انرژی و کاهش شدت ناترازی، در روز شنبه ۱۴ بهمن ماه تعطیل شدند. همچنین فعالیت تمامی بانک‌ها در سراسر استان از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

کردستان:

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان: به دلیل بارش برف و یخبندان فعالیت تمام مدارس در روز شنبه به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود.

مشهد:

دیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی: با توجه به بارش قابل توجه برف در مشهد فردا تمامی مدارس در مشهد تعطیل است.

قم:

مدیرکل مدیریت بحران استان قم گفت: فعالیت همه مدارس شهرستان های کهک، جعفرآباد و بخش های سلفچگان و خلجستان به علت بارش برف، برودت دما و یخبندان فردا شنبه چهاردهم بهمن به صورت غیر حضوری خواهد بود.

سمنان:

در اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استانداری سمنان آمده که با عنایت به بارش برف و کولاک در مناطق مختلف استان و احتمال یخبندان در معابر عمومی، تمامی مراکز آموزشی استان در تمامی دوره های تحصیلی، فردا شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ به صورت غیرحضوری و بر بستر شاد فعالیت خواهند کرد.‌ فعالیت تمامی دستگاه های اجرایی استان در روز شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ با یکساعت تاخیر آغاز خواهد 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر