کد خبر: 178315
A

اجرای طرح ترافیکی در محورهای مواصلاتی البرز

فرمانده پلیس راه البرز گفت: طرح ویژه ترافیکی با توجه به تعطیلی چند روز آینده از امروز چهارشنبه در جاده های این استان به اجرا درآمده است.

اجرای طرح ترافیکی در محورهای مواصلاتی البرز

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سرهنگ پیمان کرمی، فرمانده پلیس راه البرز، با بیان اینکه طرح ویژه ترافیکی با توجه به تعطیلی چند روز آینده از امروز چهارشنبه در جاده‌های این استان به اجرا درآمده است، گفت: این طرح از امروز چهارشنبه آغاز و تا روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس راه البرز با آمادگی کامل در پایگاه‌های ثابت و سیار به صورت تیم‌های خودرویی، موتوری و پاس پیاده وضعیت ترافیکی جاده‌های استان البرز را رصد می‌کنند.

فرمانده پلیس راه البرز ادامه داد: در این طرح به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

کرمی به رانندگان توصیه کرد هنگام سفر از توقف در حاشیه راه‌های استان البرز به ویژه مناطق کوهستانی بپرهیزند، زیرا این اقدام بر بار ترافیکی موجود می‌افزاید.

وی یادآورشد: با توجه برودت هوا و احتمال بارش باران و برف به ویژه در مناطق کوهستانی این استان، رانندگان و مسافران با تجهیزات کامل سفر کنند.

رییس پلیس راه البرز گفت: اطمینان از سلامت فنی خودرو، همراه داشتن سوخت کافی از مهمترین توصیه ها برای پیشگیری از مشکلات سفر است و رانندگان قبل از سفر از سالم بودن بخاری و برف پاک کن خودروی خود اطمینان حاصل کنند تا سبب حوادث احتمالی نشود.

او افزود: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه البرز به رانندگان است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر