کد خبر: 178405
A

پلمب کارگاه تولید مواد محترقه در تبریز

فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی از شناسایی و پلمب کارگاه تولید مواد محترقه غیرمجاز با کشف ۳میلیون عدد ترقه آماده تولید خبر داد.

پلمب کارگاه تولید مواد محترقه در تبریز

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛سردار علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد: در پی کسب خبری مبنی بر تهیه و تولید مواد محترقه غیرمجاز توسط افرادی سودجو در یکی از کارگاه‌های صنعتی در شهر تبریز، موضوع در دستورکار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی کارگاه تولید مواد محترقه را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در بازرسی از محل مورد نظر تعداد سه‌میلیون عدد ترقه آماده تولید، ۶۲۰ کیلوگرم مواد اولیه ساخت مواد محترقه غیرمجاز، یک دستگاه مخصوص پرس و قالب بسته بندی جمعا به ارزش پنج‌میلیارد ریال را کشف کردند.

وی تشریح کرد: در این رابطه ۲نفر دستگیر، یک دستگاه پیکان وانت متعلق به متهمان توقیف و پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان از شهروندان درخواست کرد کنترل و نظارت بیشتری نسبت به جوانان و فرزندان خود داشته باشند تا دچار آسیب‌ها و خطرات احتمالی استفاده از مواد محترقه خطرناک نشوند و در صورت داشتن هرگونه اخبار و اطلاعاتی مبنی بر تولید غیر مجاز، فروش و یا نگهداری مواد محترقه مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیس۱۱۰ اطلاع دهند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر