کد خبر: 178661
A

زورگیران نارمک به ۱۰ فقره سرقت وزورگیری اعتراف کردند

۲ زورگیر محله نارمک به دام پلیس افتادند.

زورگیران نارمک به ۱۰ فقره سرقت وزورگیری اعتراف کردند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سرهنگ امیرهوشنگ امیری سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۲ زورگیر در محله نارمک، حین زورگیری از شهروندان خبر داد و گفت: این متهمان پس از دستگیری به۱۰ فقره سرقت مشابه اعتراف کردند.

سرهنگ  امیرهوشنگ امیری  به جزئیات این خبر اشاره کرد و گفت: با افزایش سرقت به روش زورگیری و تهدید با سلاح سرد دستگیری سارقان در دستور کار عملیات کلانتری 127 نارمک قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران با تحقیقات انجام شده موفق شدند سارقان را شناسایی کنند، افزود: این تحقیقات ادامه داشت تا این که یکی از گشت های انتظامی این کلانتری هنگام گشتزنی در محله نارمک این 2 زورگیر را سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت مشاهده و درست قبل از آنکه این متهمان بتوانند از یک شهروندان سرقت و زورگیری کنند در حین ارتکاب جرم دستگیرشان کردند.

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: در بازجویی و بررسی اولیه از متهمان یک قبضه سلاح سرد کشف و متهمان در تحقیقات اولیه با توجه به شواهد و ادله موجود به جرم خود و زورگیری در محله نارمک و 10 فقره سرقت مشابه اعتراف کردند.

سرهنگ امیری با اشاره به سوابق متهمان در خصوص سرقت و تحمل حبس در زندان در پایان خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان و شناسایی مال باختگان ادامه دارد.

منبع: رکنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر