کد خبر: 183001
A

کشف شیشه از لوازم آتش نشانی در فرودگاه امام

سردار محسن عقیلی درباره جزئیات این خبر گفت:‌ماموران مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه حضرت امام (ره)، حین کنترل و بازرسی مرسولات ارسالی، به یک محموله حاوی تجهیزات آتش‌نشانی به مقصد یکی از کشورهای خارجی در خصوص احتمال حمل و جاسازی مواد مخدر مظنون شده و بازرسی از آن را در دستورکار خود قرار دادند.

کشف شیشه از لوازم آتش نشانی در فرودگاه امام

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سردار محسن عقیلی درباره جزئیات این خبر گفت:‌ماموران مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه حضرت امام (ره)، حین کنترل و بازرسی مرسولات ارسالی، به یک محموله حاوی تجهیزات آتش‌نشانی به مقصد یکی از کشورهای خارجی در خصوص احتمال حمل و جاسازی مواد مخدر مظنون شده و بازرسی از آن را در دستورکار خود قرار دادند.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور افزود: ماموران متخصص در این حوزه با هماهنگی‌های لازم و کسب دستور قضائی و حضور نماینده گمرک، اقدام به بازگشایی و بازرسی دقیق مرسوله کردند که در جریان آن ۱۴ کیلوگرم مخدر شیشه را که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در شیلنگ آتش‌نشانی جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند.

عقیلی با اشاره به تنوع شگردهای مجرمان در حمل موادمخدر گفت: قاچاقچیان و تبهکاران هیچگاه ازنگاه تیزبین پلیس مخفی نخواهند ماند.

وی از تشکیل پرونده قضائی در این خصوص خبر داد و گفت:‌صاحب اصلی بار نیز از سوی ماموران شناسایی شدهو اقدامات قانونی برای دستگیری وی انجام شده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر