کد خبر: 176143
A

رشد بیش از ۵۰ درصدی صنعت حیوانان خانگی در اروپا

صنعت جهانی حیوانات خانگی در حال گذار به سوی یک بازار بسیار رقابتی است. مالکیت حیوانات خانگی از سال ۲۰۲۰ بیش از ۵۰ درصد در کشورهای اروپایی مانند بریتانیا، آلمان و فرانسه افزایش یافته است.

رشد بیش از ۵۰ درصدی صنعت حیوانان خانگی در اروپا

به گزارش سایت  دیده بان ایران؛ صنعت جهانی حیوانات خانگی در حال گذار به سوی یک بازار بسیار رقابتی است. مالکیت حیوانات خانگی از سال 2020 بیش از 50 درصد در کشورهای اروپایی مانند بریتانیا، آلمان و فرانسه افزایش یافته است.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ یورونیوز نوشت: مردم برای مراقبت از حیوانات خانگی عزیزشان تلاش زیادی می‌کنند و در نتیجه، این صنعت در سراسر آمریکای شمالی و اروپا در حال رونق است.  ما با سونیا مورگان، مدیر عامل سفر حیوانات خانگی اروپا صحبت می کنیم که بر حمل و نقل دوستان پشمالوی ما تمرکز دارد.  همچنین، از یک مهدکودک سگ بازدید می‌کنیم که در حین کار مراقب حیوانات خانگی ماست، و جدیدترین اخبار را از جف همیلتون، مدیر عامل شرکت نسله پورینا می‌گیریم که عظیم بودن صنعت حیوانات خانگی را توصیف می‌کند.  

این بخش به سرعت در حال رشد است و تحلیلگران پیش بینی می‌کنند ارزش این صنعت تا سال 2030 به نیم میلیارد دلار برسد

بازار در حال تغییر حیوانات خانگی

یکی از حوزه‌های صنعت حیوانات خانگی که شاهد رشد قابل توجهی است، غذای حیوانات خانگی است.  جف همیلتون، مدیر عامل نسله پورینا مراقبت حیوانات خانگی اروپا، توضیح داد که همانطور که هوشیاری انسان‌ها نسبت به غذایی که مصرف می‌کنیم بیشتر می‌شود، همین کار را برای حیوانات خانگی خود هم انجام می‌دهیم.  

اوکازو یک مرکز مراقبت از حیوانات خانگی است که در قلب پایتخت بلژیک، بروکسل قرار دارد.  این شرکت اشتیاق زیادی به رفاه حیوانات دارد و متعهد است که دوستان پشمالوی ما را زمانی که صاحبان آنها سر کار هستند، سرگرم کرده و از آنها مراقبت کند.  این تجارت در سال 2010 شروع شد، زمانی که صاحبش کارینا کوچه متوجه وجود شکافی در بازار شد.  از آن زمان، این شرکت به منبع قابل اعتمادی برای صاحبان سگ در سراسر شهر تبدیل شده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر