کد خبر: 166088
A

نماینده حماس: از حمایت ایران تشکر می کنیم

خالد قدومی، نماینده‌ی حماس در ایران در کرمان در رابطه با نبرد «طوفان الاقصی» که روز گذشته توسط مبارزان فلسطینی علیه نیروهای اسرائیل اجرا شد، اظهار کرد: ما از ایران و آزادگان جهان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین تشکر می‌کنیم، همچنین به دولت‌هایی که به دنبال عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی رفتند نیز می‌گوییم که با این اقدام خود در واقع به پشت کودکان فلسطینی خنجر زنید.

نماینده حماس: از حمایت ایران تشکر می کنیم

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ خالد قدومی، نماینده‌ی حماس در ایران  در کرمان در رابطه با نبرد «طوفان الاقصی» که روز گذشته توسط مبارزان فلسطینی علیه نیروهای اسرائیل اجرا شد، اظهار کرد: روز گذشته اتفاق راهبردی و تاریخی در زمین مقدس فلسطین به وقوع پیوست.

وی ادامه داد: دیروز مقاومت اسلامی فلسطین و گردان‌های عزالدین قسام اعلام کردند که همه با هم زیر پرچم قدس شریف، نبرد «طوفان الاقصی» را برای آزادی کل فلسطین از نهر تا بحر و بیرون راندن اسرائیل از این سرزمین مقدس را آغاز می‌کنیم.

نماینده‌ی جنبش حماس در ایران با تاکید بر آنکه قدس شریف قبله اول مسلمانان جهان است، خاطرنشان کرد: محاصره مردم فلسطین در غزه، انجام اقدامات امنیتی در کرانه باختری، هتک حرمت مسجد الاقصی، هتک حرمت مقدسات مسیحیان، سیاست تبعیض نژادی و غیره از جمله اقداماتی است که رژیم صهیوینستی علیه مردم مظلوم فلسطین مرتکب می‌شود که مردم دیگر تحمل وقوع این وقایع را ندارند.

قدومی با ذکر اینکه عملیات «طوفان الاقصی» به منظور آزادی فلسطین و عزتمند کردن مسلمانان و آزادگان در فلسطین آغاز شد، گفت: تاکید می‌کنیم که این نبرد، معادله مواجهه با رژیم صهیونیستی را تغییر داد.

وی در بیان جزئیات نبرد دیروز مردم فلسطین علیه رژیم اسرائیل، گفت: روز گذشته عناصر جبهه مقاومت اسلامی فلسطین با عبور از مرز غزه، وارد شهرک‌های صهیونیستی شدند و در 25 نقطه راهبردی داخل این شهرک‌ها حاضر شدند و پرچم عزت و آزادگی را در آن مکان‌ها نصب کردند.

نماینده‌ی جنبش حماس در ایران با بیان اینکه امت اسلامی روز گذشته به حمایت از مردم فلسطین برخاستند، بیان داشت: مردم عزیز ایران نیز در شهرهای مختلف برای همیاری با مردم مظلوم فلسطین به صحنه آمدند که این حرکت فی النفسه باعث دلگرمی مردم فلسطین قوی‌تر شدن مردم فلسطین در راه آزادی قدس می‌شود.

قدومی تاکید کرد: ما از ایران و آزادگان جهان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین تشکر می‌کنیم، همچنین به دولت‌هایی که به دنبال عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی رفتند نیز می‌گوییم که با این اقدام خود در واقع به پشت کودکان فلسطینی خنجر زنید.

وی در پایان تاکید داشت: عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی باید متوقف شود و راه مقاومت با رژیم نیز تقویت شود که ان شاالله شاهد آزادی میهن عزیز مردم فلسطین از نهر تا بحر و نابودی رژیم صهیویونیستی خواهیم بود.

منبع: فارس

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر