کد خبر: 168764
A

ترامپ در اکثر ایالت‌های مهم بایدن را شکست می‌دهد

نتایج یک نظرسنجی تازه نشان می‌دهد که جو بایدن در پنج ایالت از شش ایالت تأثیرگذار در نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا از دونالد ترامپ عقب‌تر است.

ترامپ در اکثر ایالت‌های مهم بایدن را شکست می‌دهد

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛نتایج نظرسنجی‌ مشترک روزنامه «نیویورک‌تایمز» و کالج «سیه‌نا» نشان می‌دهد که «جو بایدن»، رئیس‌جمهوری آمریکا در پنج ایالت کلیدی با اختلاف ۳ تا ۱۱ درصد به «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری سابق و رقیب احتمالی اصلی بایدن در انتخابات ۲۰۲۴ می‌بازد.

بایدن در ایالت‌های «آریزونا، جورجیا، میشیگان، نوادا و پنسیلوانیا» از ترامپ عقب‌تر است و در ایالت «ویسکانسین» با اختلاف ۲ درصد ترامپ را شکست می‌دهد.

این در حالی است که جو بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ ایالات متحده در تمامی این ایالت‌ها توانست دونالد ترامپ را شکست دهد. دو سوم رأی‌دهندگان بر این باورند که آمریکا در مسیر اشتباهی قرار دارد و اکثر آن‌ها نیز اعلام کردند که مستقیماً در نتیجه سیاست‌های جو بایدن متحمل آسیب شده‌اند.

شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اعلام کردند که مسائلی مانند کهولت سن بایدن، عملکرد نامناسب او در مدیریت اقتصاد آمریکا و پاره‌ای از دیگر مسائل، موجب کاهش محبوبیت رئیس‌جمهوری کنونی آمریکا شده است.

این نظرسنجی از ۲۲ اکتبر تا ۳ نوامبر و با مشارکت ۳۶۶۲ رای‌دهنده بزرگسال آمریکایی برگزار شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر