کد خبر: 175175
A

میشل اوباما: از آنچه قرار است در انتخابات ۲۰۲۴ اتفاق بیفتد، وحشت دارم

همسر رئیس‌جمهور سابق آمریکا می‌گوید از آنچه قرار است در انتخابات ۲۰۲۴ اتفاق بیفتد وحشت دارد و نگران آینده دموکراسی در این کشور است.

میشل اوباما: از آنچه قرار است در انتخابات ۲۰۲۴ اتفاق بیفتد، وحشت دارم

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ همسر رئیس‌جمهور سابق آمریکا می‌گوید از آنچه قرار است در انتخابات ۲۰۲۴ اتفاق بیفتد وحشت دارد و نگران آینده دموکراسی در این کشور است.

«میشل اوباما»، بانوی اول سابق آمریکا توجه بسیاری از رسانه‌ها را تحت تاثیر اظهار نظری که در یک پادکست انجام داده است، به خود جلب کرد. وی در این پادکست به صراحت گفته است که از آنچه در انتخابات بعدی در آمریکا ممکن است، اتفاق بیفتد، وحشت دارد.

اوباما در صحبت‌هایش به برخی از دل‌نگرانی‌هایی که در باب حوادث و رویداد‌های جهانی دارد، اشاره کرده و می‌گوید: چیز‌هایی که خواب را از من می‌گیرند، جنگ در بسیاری از مناطق، آنچه که هوش مصنوعی قرار است برای ما انجام دهد و مسئله محیط زیست.

وی در ادامه اظهاراتش ضمن اشاره به مسائل عنوان شده گفته است که نمی‌داند به اندازه کافی در برابر این موضوعات سریع عمل می‌شود یا خیر. او حتی اقداماتی که در حوزه آموزش برای افراد انجام می‌شود را هم مورد سوال قرار داده است و عنوان کرده هیچ کنترلی روی این مسائل وجود ندارد.

وی به طور ویژه در باب انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا گفته است: از آنچه که قرار است در انتخابات اتفاق بیفتد، وحشت دارم. چرا که مهم است چه کسی رهبر ما شود و به جای ما صحبت کند و مهم است که ما چه کسی را برای این کار انتخاب کنیم.

همسر سابق «باراک اوباما» رئیس جمهور پیشین دموکرات در آمریکا در باب موضوع مورد مناقشه میان نامزد‌های کنونی حزب یعنی «دموکراسی» هم صحبت کرده است و می‌گوید: ما نمی‌توانیم ساده از کنار دموکراسی به عنوان یک امر بدیهی عبور کنیم و من گاهی اوقات بابت همین موضوع نگران می‌شوم.

میشل اوباما در مورد تاثیر رسانه‌های اجتماعی هم صحبت کرده و عنوان کرده است جای تعجب نیست که به واسطه آن‌ها پر از استرس هستیم چرا که هنوز هم از لحاظ بیولوژیکی به آن‌ها عادت نکرده‌ایم.

اظهارات میشل‌اوباما در مورد نگرانی از انتخابات آینده و اتفاقاتی که قرار است در جریان آن رخ دهد، پس از آن مطرح شد که واشنگتن پست در گزارشی عنوان کرد، باراک اوباما به «جو بایدن» رئیس‌جمهور فعلی آمریکا توصیه کرده است تا اقداماتی را برای تقویت ستاد انتخاباتی‌اش انجام دهد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر