کد خبر: 175407
A

رهبر یمن: بدون هیچ تردیدی، به حملات آمریکا پاسخ خواهیم داد

رهبر معنوی انقلاب یمن با اشاره به همدستی لابی صهیونیسم و آمریکا در ارتکاب جنایات علیه ملت فلسطین، تأکید کرد که موضع کشورهای غربی نیز در قبال این جنایات، شرم‌آور است.

رهبر یمن: بدون هیچ تردیدی، به حملات آمریکا پاسخ خواهیم داد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سید عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر معنوی انقلاب یمن، لابی صهیونیسم را دشمن اصلی مسلمانان دانست و گفت: حمله به مسجدالاقصی، در راستای دشمنی با دین و امت ماست.

الحوثی با اشاره به اینکه «یهودیان نه تنها دشمن ملت فلسطین، بلکه دشمن همه مسلمانان هستند»، تأکید کرد: عربستان سعودی صدها میلیارد دلار [به آمریکا] داد و به همین دلیل از آن با عنوان گاو شیرده یاد می‌کنند. این لقب، مدال افتخار به سبک آمریکایی است.

شبکه خبری المسیره به نقل از رهبر یمن گزارش داد، صهیونیستها طی ۷۵ سال گذشته، شنیع‌ترین جنایات را علیه ملت فلسطین انجام دادند. موضع کشورهای غربی نیز در قبال این جنایت، شرم‌آور است.

اسرائیل به دنبال مقصر جلوه دادن حماس است

وی ادامه داد: صهیونییستها در تلاشند نشان دهند که همه چیز از هفت اکتبر آغاز شده است تا گناه را به گردن حماس بیاندازند و از این طریق، مظلومیت ۷۵ ساله ملت فلسطین را مخفی کنند.

هفتم اکتبر (۱۵ مهر) زمان آغاز عملیات نظامی نیروهای حماس علیه رژیم صهیونیستی است که واکنشی به ۷۵ سال جنایات تل‌آویو بود و تا به امروز نیز ادامه دارد. در این عملیات، صهیونیستها بیش از ۲۳ هزار نفر از مردم غزه را به شهادت رسانده‌اند و بخش اعظم منازل و زیرساختهای این شهر را نابود کردند.


 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر