کد خبر: 175679
A

وزیر جنگ اسرائیل: تا شکست حماس به جنگ ادامه می‌دهیم

در حالی که با گذشت ۱۰۰ روز از جنگ غزه، اسرائیل تاکنون موفق به دستیابی به اهداف جنگی خود نشده، وزیر جنگ اسرائیل شامگاه یکشنبه ادعای همیشگی این رژیم را تکرار کرده و گفت تا زمان شکست جنبش حماس این جنگ ادامه خواهد داشت.

وزیر جنگ اسرائیل: تا شکست حماس به جنگ ادامه می‌دهیم

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛در حالی که با گذشت ۱۰۰ روز از جنگ غزه، رژیم صهیونیستی تاکنون موفق به دستیابی به اهداف جنگی خود نشده، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه ادعای همیشگی این رژیم را تکرار کرده و گفت تا زمان شکست جنبش حماس این جنگ ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت: نمی گذاریم دنیا فراموش کند آنها (حماس و مقاومت) را کنار نخواهیم گذاشت و تا شکست حماس متوقف نخواهیم شد.

به نقل از روسیا الیوم، گالانت مدعی شد: ارتش اسرائیل در حال انجام عادلانه ترین جنگ تاریخ خود است، در حالی که با دشمنی وحشی روبرو هستیم، همچنان موازین اخلاقی و حرفه‌ای را حفظ کرده و اقدامات لازم را برای تمایز بین جمعیت غیرنظامی و تروریست‌ها انجام می‌دهیم.

این وزیر رژیم صهیونیستی با نادیده گرفتن جنایات این رژیم علیه ملت فلسطین، افزود: ۱۰۰ روز از حمله حماس به اسرائیل می گذرد، ۱۰۰ روز است که عزیزان ما در غزه گروگان گرفته شده‌اند.

وی همچنین نسبت به بروز درگیری در کرانه باختری هشدار داد و آن را به ضرر اهداف جنگ غزه دانست.

گالانت گفت باید از هرگونه تنش در کرانه باختری اجتناب کرد و موضوع کارگران و پول را سازمان دهی کرد.

گالانت در ادامه خاطرنشان کرد تشکیلات خودگردان فلسطین قدرتمند به نفع امنیت رژیم صهیونیستی است.

عملیات و درگیری‌های نظامی در جبهه های مختلف در صدمین روز از جنگ نوار غزه ادامه دارد و حمله به انصارالله یمن تهدیدی برای گسترش دایره جنگ در منطقه است.

وزارت بهداشت نوار غزه اعلام کرد تعداد تلفات و مجروحان نوار غزه در نتیجه بمباران مداوم رژیم صهیونیستی از ۷ اکتبر سال گذشته به بیش از ۲۳ هزار شهید و بیش از ۶۰ هزار زخمی رسیده است.

ارتش رژیم صهیونیستی در آخرین آمار منتشر شده در سایت رسمی خود، کشته شدن ۵۲۲ افسر و سرباز را از ۷ اکتبر ۲۰۲۳ تائید کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر