کد خبر: 176659
A

نتانیاهو: مرحله سوم جنگ غزه ۶ ماه طول می‌کشد

رسانه‌های اسرائیلی شامگاه سه شنبه گزارش کردند نخست‌وزیر اسرائیل در جلسه غیرعلنی کابینه اعلام کرده مرحله سوم جنگ غزه ۶ ماه طول خواهد کشید.

نتانیاهو: مرحله سوم جنگ غزه ۶ ماه طول می‌کشد

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش کرد «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این جلسه تصریح کرده است «۶ ماه طول می کشد تا ارتش به مرحله سوم جنگ پایان دهد» که قبلاً در شمال نوار غزه آغاز شده است.

طبق گزارش تلویزیون این رژیم، ارتش تعداد سربازان خود را در غزه کاهش داده است و سربازان ذخیره را از خدمت خارج کرده و سربازان را به طور منظم از غزه خارج می‌کند تا به طور متمرکز تجدید و آماده نبرد شوند.

تلویزیون رژیم صهیونیستی در ادامه بدون بیان جزئیات گزارش کرد انتظار می‌رود مرحله سوم شامل پایان دادن به مانورهای زمینی، کاهش نیرو، عقب‌نشینی سربازان ذخیره و حرکت به سمت حملات هدفمند باشد. علاوه بر این، پیش بینی می شود در مرحله سوم نوعی منطقه امنیتی در نوار غزه ایجاد شود.

هشتم ژانویه «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال گفته بود جنگ از «مرحله مانور فشرده جنگ» به «انواع مختلف عملیات ویژه» تغییر خواهد کرد.

وی بدون اینکه تاریخ شروع این مرحله را مشخص کند، افزوده بود مرحله بعدی جنگ بسیار طولانی تر خواهد بود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر