کد خبر: 179340
A

نتانیاهو: دیکته‌های بین‌المللی را درباره حل نزاع با فلسطین نمی‌پذیریم

نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد این رژیم قاطعانه دیکته‌های بین‌المللی را راجع به حل و فصل دائمی درگیری با فلسطین رد می‌کند.

نتانیاهو: دیکته‌های بین‌المللی را درباره حل نزاع با فلسطین نمی‌پذیریم

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به گزارش‌ها درباره اقدام آمریکا و سطح بین‌المللی درباره به رسمیت شناختن کشور فلسطین در چارچوب چشم انداز آمریکا درباره مرحله پساجنگ غزه گفت تل‌آویو به هیچ وجه دیکته‌های بین‌المللی را راجع به حل و فصل دائمی درگیری با فلسطین نمی‌پذیرد و با به رسمیت شناختن یکجانبه کشور فلسطین مخالف است.

به نقل از سایت خبری النشره، نتانیاهو پس از جلسه کابینه اصلی رژیم صهیونیستی تصریح کرد حل و فصل نزاع میان فلسطین و رژیم صهیونیستی تنها از طریق مذاکرات مستقیم دوجانبه و بدون پیش شرط صورت خواهد گرفت.

وی مدعی شد به رسمیت شناختن کشور فلسطین در پی عملیات ۷ اکتبر، پاداشی برای مقاومت خواهد بود و از هرگونه حل و فصل صلح در آینده جلوگیری می‌کند.

نتانیاهو گفت این موضع خود را درباره کشور فلسطین در جلسه کابینه مطرح کرده است و دو وزیر تندروی صهیونیستی؛ «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت ملی رژیم صهیونیستی و «بتسلئیل اسموتریچ» وزیر دارایی این رژیم خواهان صدور بیانیه رسمی درباره مخالفت رژیم صهیونیستی با تشکیل کشور فلسطین و تحریم شهرک نشینان در کرانه باختری شدند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر