کد خبر: 183799
A

زیاد النخاله: در جریان عملیات طوفان الاقصی شاهد حمایت ایران بوده‌ایم

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: طی سال‌های گذشته ایران حامی فلسطین بوده است و در جریان عملیات طوفان الاقصی نیز ما شاهد این حمایت بوده‌ایم و این یکی از عواملی است که باعث شده مردم فلسطین بتوانند در برابر جنایت‌های صهیونیست‌ها ادامه دهند.

زیاد النخاله: در جریان عملیات طوفان الاقصی شاهد حمایت ایران بوده‌ایم

به گزارش سایت دیده بان ایران؛  زیاد النخاله امروز شنبه 11 فروردین بعد از دیدار و رایزنی با حسین امیرعبدالهیان، وزیر امور خارجه ایران در تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی ماه‌های گذشته و در جریان عملیات طوفان الاقصی، ایران به مانند همیشه در کنار فلسطین و مقاومت فلسطین بود و وزیر خارجه ایران با اهمیت بالایی این مسائل و تحولات را دنبال می‌کردند.

وی با بیان اینکه از ابتدای این تجاوز نظامی، وزارت خارجه ایران دیپلماسی فعالی در راستای حمایت از فلسطین و توضیح دادن مواضع فلسطین و حمایت از مقاومت فلسطین داشت، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی همواره در کنار ملت فلسطین ایستاده است و همچنان از مردم فلسطین و مقاومت فلسطین حمایت می‌کند و این مسئله بر هیچ کسی پوشیده نیست.

این مقام ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه ایران بهای این حمایت را پرداخته است و ما شاهد این هستیم که به خاطر حمایت از فلسطین و آرمان فلسطین مورد تحریم قرار گرفته است، تصریح کرد: طی سال‌های گذشته جمهوری اسلامی ایران حامی فلسطین بوده است و در جریان عملیات طوفان الاقصی نیز ما شاهد این حمایت بوده‌ایم و این یکی از عواملی است که باعث شده مردم فلسطین بتوانند در برابر جنایت‌های صهیونیست‌ها ادامه دهند و ما از حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از فلسطین و مقاومت فلسطین تشکر می‌کنیم.

النخاله با بیان اینکه ملت ایران همواره در کنار دولت و ملت مظلوم فلسطین بوده‌اند، خاطرنشان کرد: من در همین چهارچوب از رهبر انقلاب اسلامی و دیگر مقامات جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی همچنین با تبریک ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن سال نو شمسی بیان کرد: ان‌شاءالله بار دیگر که همدیگر را می‌بینیم فلسطین و مقاومت فلسطین بر صهیونیست‌ها پیروز شده است و من به شما وعده می‌دهم که ما پیروز می‌شویم و پایداری ملت فلسطین نمونه‌ای برای کل جهان خواهد بود.

وی در پایان گفت: ان‌شاءالله در پایان عملیات طوفان الاقصی ما جشن پیروزی را برگزار می‌کنیم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر