کد خبر: 130461
A

کیهان: چرا رهبرانقلاب "خواص اهل لغزش" را کنار نگذاشتند؟

روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری نوشت:" خواص اهل لغزش " به علت نفوذ فزاینده ناشی از سوابق درخشان‌شان وقتی از جبهه حقّ جدا شده و به انحراف گراییدند خیل کثیری از مردم را به دنبال خود به انحراف کشاندند و اخلاق و ارزش‌های جامعه را سست کردند و ‌اندک‌اندک باورهای دینی را تضعیف نمودند.

کیهان: چرا رهبرانقلاب "خواص اهل لغزش" را کنار نگذاشتند؟

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ روزنامه کیهان تحت مدیریت حسین شریعتمداری نوشت:" خواص اهل لغزش " به علت نفوذ فزاینده ناشی از سوابق درخشان‌شان وقتی از جبهه حقّ جدا شده و به انحراف گراییدند خیل کثیری از مردم را به دنبال خود به انحراف کشاندند و اخلاق و ارزش‌های جامعه را سست کردند و ‌اندک‌اندک باورهای دینی را تضعیف نمودند.

مقصود از خواص ، نه چهره‌های دائمی جبهه حق هستند ونه چهره‌های ثابتِ جبهه باطل بلکه مقصود «خواص منحرف» هستند که از جبهه حق خارج و به جبهه باطل وارد شده‌اند.

در زمان ولایت رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدّظلّه) نیز یکی از موانع جدی عزل و نصب و اقدام تند و قاطع رهبری در برابر انحرافِ برخی از مدیران، خواص اهل لغزش بوده و هست. زیرا، تقریباً اکثر خواص در عصر حکومت علوی و بخش درخور توجهی از خواص زمانه ما اهل لغزش بوده و هستند، یعنی دنیاطلب شده و در برابر مال و منال و پست و مقام دنیا از خود ضعف نشان می‌دادند یا گرفتار فقدان بصیرت و تحجر شده‌اند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر