کد خبر: 144711
A

کیهان: پروژه دشمن شکست خورده و پادوهای دشمن سنگ روی یخ شدند

روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری نوشت:مجموعه دشمنان؛ وطن‌فروشان، مزدوران، عوامل گروهکی، هزاران شبکه و کانال وابسته به آمریکا، انگلیس و اسرائیل از جمله بی‌بی سی، اینترنشنال سعودی، صدای آمریکا و... که در فتنه اخیر حرمت‌شکنی، دروغ‌بافی، کشته‌‌سازی، وحشی‌گری و خشونت تمام را مرتکب شدند، همه زورشان را زدند تا موجب اعتصاب در روز دوشنبه شوند اما بار دیگر بی‌محلی دیدند و تودهنی خوردند. دیروز در ادامه فراخوان‌های تکراری دشمن، بازارها در سراسر کشور فعالیت روزانه خود را ادامه دادند و پادوهای دشمن باز هم سنگ روی یخ شدند. مردم ایران اسلامی پیش از این نیز در اجتماعات بزرگ و کم‌نظیر به طراحان اغتشاشات سیلی زدند و توطئه دشمن را ناکام گذاشتند. م

کیهان:  پروژه دشمن شکست خورده و پادوهای دشمن سنگ روی یخ شدند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ روزنامه کیهان تحت مدیریت حسین شریعتمداری نوشت: مجموعه دشمنان؛ وطن‌فروشان، مزدوران، عوامل گروهکی، هزاران شبکه و کانال وابسته به آمریکا، انگلیس و اسرائیل از جمله بی‌بی سی، اینترنشنال سعودی، صدای آمریکا و... که در فتنه اخیر حرمت‌شکنی، دروغ‌بافی، کشته‌‌سازی، وحشی‌گری و خشونت تمام را مرتکب شدند، همه زورشان را زدند تا موجب اعتصاب در روز دوشنبه شوند اما بار دیگر بی‌محلی دیدند و تودهنی خوردند. دیروز در ادامه فراخوان‌های تکراری دشمن، بازارها در سراسر کشور فعالیت روزانه خود را ادامه دادند و پادوهای دشمن باز هم سنگ روی یخ شدند. مردم ایران اسلامی پیش از این نیز در اجتماعات بزرگ و کم‌نظیر به طراحان اغتشاشات سیلی زدند و توطئه دشمن را ناکام گذاشتند. مردم آگاه، بصیر و با درایت ایران اسلامی پروژه آشوب را شکست دادند و مجال موج‌سواری برای دشمنان قسم خورده ایران و اسلام را فراهم نمی‌کنند. از این رو دشمن از ایمان، وفاداری، آگاهی و بصیرت ملت کم‌ آورده و فاقد پایگاه میان مردم است.

میراحمدی: پروژه ضدانقلاب در تعطیلی بازار شکست خورد صنوف در حال فعالیتند

در این زمینه، سید مجید میراحمدی، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در گفت‌وگو با ایرنا با اعلام اینکه روز دوشنبه اصناف و بازارها در سراسر کشور به رغم تهدیدهای جریان ضد انقلاب‌ باز و فعال بودند، گفت: پروژه تعطیلی اصناف و بازار توسط ضد انقلاب با شکست کامل مواجه شد.

وی با اشاره به فراخوان و تلاش جریان ضد انقلاب برای تعطیلی بازار و کسب و کارها، اظهار داشت: تمامی اصناف از صنف طلافروشان گرفته تا قماش فروشان و همه صنوف به طور کامل مشغول فعالیت هستند و امنیت لازم برای فعالیت آنان تأمین شده است.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه در مواردی بازاریان در صورت باز کردن مغازه‌ها به حمله تهدید شدند، گفت: حافظان امنیت برای تأمین امنیت کسبه در بازار حضور دارند.

میراحمدی اظهار داشت: روز دوشنبه بازارها در شهرهای مختلف مانند روزهای گذشته فعالیت صنفی خود را داشته‌اند و مشکل خاصی در استان‌ها و به‌ویژه کلانشهرها گزارش نشده است.

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور ادامه داد: در شیراز تعدادی از کسبه به دلیل تهدید عناصر ضدانقلاب مجبور به تعطیل کردن موقت واحد خود شدند که اقدامات لازم در این زمینه برای رفع آن انجام شد.

وی اضافه کرد: در آذربایجان غربی و شهرهای کردنشین این استان همه بازاریان مشغول فعالیت هستند.

میراحمدی با بیان اینکه گروه‌های ضد انقلاب در استان کردستان بازاریان را تهدید کردند و به همین دلیل برخی صنوف تحت تاثیر این تهدیدها قرار گرفته بود، بیان داشت: تلاش بر این است که مسائل حل و فصل شود چون بازاریان از این تهدیدات و خسارت مالی به شدت ناراحت هستند و نگرانی‌های جدی دارند.

وی افزود: نیروهای امنیتی در این استان تلاش‌های خود را انجام می‌دهند تا نگرانی‌های بازاریان را رفع کنند.

دبیر شورای امنیت کشور تأکید کرد: در مجموع پروژه تعطیلی و اعتصاب بازار توسط ضد انقلاب که سرمایه‌های زیادی صرف تبلیغ آن کرده بودند، به دلیل عدم همراهی بازاریان و مردم عزیز کشورمان به طور کامل با شکست مواجه شد.

روایت شکست پی‌درپی فراخوان‌های دشمن با هوشیاری مردم

همچنین، براساس پیگیری‌ها و بررسی‌های فارس، ‌اصناف با بی‌توجهی کامل به فراخوان ضدانقلاب، روز دوشنبه به فعالیت روزانه خود مشغول بودند و هیچ مانعی برای فعالیت واحدهای صنفی در نقاط مختلف تهران وجود نداشت.

صنف سراجان در حال کسب و کار‌ در بازار بزرگ تهران‌

در این‌باره سید محمد موسوی، رئیس‌اتحادیه سراجان در گفت‌وگو با فارس می‌گوید: شنیده شده بود‌ ضدانقلاب برای تعطیلی واحدهای صنفی، فراخوانی داده است، اما ‌بازاریان که به این فراخوان‌ها اعتنایی نمی‌کنند.

وی ادامه داد: ‌صنف سراجان در بازار بزرگ تهران، چهارراه سیروس، منوچهری و سایر نقاط تهران، کاملا فعال هستند و همه واحدهای صنفی به فعالیت روزانه خود ادامه می‌دهند.

رئیس‌اتحادیه سراجان بیان داشت: با توجه به بازدیدهایی که از نقاط مختلف بازار داشتیم و اطلاعاتی که کسب کرده‌‌ایم، بقیه صنوف نیز در بازار مانند روزهای قبل فعال هستند و هیچ مشکلی وجود ندارد.

واحدهای صنفی لوازم خانگی همه باز و فعال هستند

اکبر پازوکی، رئیس‌اتحادیه فروشندگان و عرضه‌کنندگان لوازم خانگی هم با تأکید بر اینکه اصناف فعالیت روزانه خود را دارند، به فارس گفت: ‌‌‌فعالیت واحدهای صنفی لوازم خانگی از اولین ساعات صبح دوشنبه آغاز شده است و اگر به آنها اجازه داده شود تا 2 نیمه شب هم حاضر به فعالیت هستند.

وی اظهار داشت: براساس بازدیدهایی که شخصا از خیابان ری و سه‌راه امین حضور و اطراف خیابان جمهوری و همچنین خیابان ولی‌عصر(عج) داشته‌ام، واحدهای صنفی لوازم خانگی به صورت 100 درصد باز هستند و هیچ واحد صنفی تعطیل نکرده است.

به گفته پازوکی، باز بودن واحدهای صنفی، درواقع دهن‌کجی به نقشه شوم غربی‌ها و معاندان نظام و فراخوان‌های بی‌مورد آنها است.

رئیس‌اتحادیه فروشندگان و عرضه‌کنندگان لوازم خانگی تصریح کرد: معاندان نظام بدانند، مردم مملکتی که با خون شهدا حفظ شده است را دوست دارند و به هیچ عنوان به خواسته‌های دشمن پاسخ نمی‌دهند.

فعالیت کامل واحدهای عرضه‌کننده لوازم ورزشی در روز گذشته

سراغ ابوالقاسم توسلی نوروزی، رئیس‌اتحادیه لوازم ورزشی نیز در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه روز دوشنبه صنف لوازم ورزشی مانند هر روز فعالیت روزانه خود را دارد، گفت: براساس گزارشی که بازرسان اتحادیه از فعالیت صنف لوازم ورزشی ارائه کرده‌اند، روز دوشنبه این صنف 100 درصد فعال بوده است و هیچ مشکلی نیز در رابطه با فعالیت آنها وجود نداشته است.

رئیس‌اتحادیه فروشندگان لوازم ورزشی بیان داشت: 600 واحد صنفی عرضه‌کننده لوازم ورزشی در خیابان ولی‌عصر(عج) حدفاصل خیابان فرهنگ تا چهارراه امام خمینی(ره) قرار دارد که همه این واحدهای صنفی روز دوشنبه فعال بوده‌اند.

وی اظهار داشت: عمده‌ فروشندگان لوازم ورزشی در خیابان ولی‌عصر(عج) فعالیت دارند، اما براساس گزارش‌ها سایر واحدهای صنفی‌ عرضه‌کننده لوازم ورزشی در سایر نقاط تهران نیز فعال هستند و توجهی به فراخوان تعطیلی نداشته‌اند.

بنابراین گزارش مشاهدات فارس از بازار بزرگ تهران و همچنین مغازه‌ها، اصناف و کسب‌و‌کارها در سطح پایتخت حاکی است همه اصناف بی‌توجه به چنین فراخوان‌های معاندان، به کسب‌وکار روزانه خود مشغول بودند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر