کد خبر: 149787
A

وزیر کشور: جمهوری اسلامی موضوع محاکمه شکنجه‌گران دوره پهلوی را دنبال می‌کند

احمد وحیدی وزیر کشور گفت: نه تنها شکنجه‌گران ساواک، بلکه همه کسانی که در دوره پهلوی منابع مالی کشور را غارت کرده‌اند باید مورد پیگرد قرار گیرند و جمهوری اسلامی این مساله را دنبال می‌کند.

وزیر کشور: جمهوری اسلامی موضوع محاکمه شکنجه‌گران دوره پهلوی را دنبال می‌کند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ احمد وحیدی وزیر کشور درباره برخورد با مسئولان دوره پهلویکه در تجمعات ضدانقلاب شرکت می‌کنند، گفت: نه تنها شکنجه گران ساواک، بلکه همه کسانی که در آن دوره منابع مالی کشور را غارت کرده‌اند باید مورد پی‌گیری قرار گیرند. پول‌هایی که خانواده پهلوی صرف عشرت و خوش گذرانی خود می‌کنند از کجا آورده‌اند؟ دارایی‌های مردم را سرقت کرده‌اند و این مساله باید رسیدگی شود.

سردار احمد وحیدی به ارگان رسانه ای نزدیک به سپاه: طبیعتا جمهوری اسلامی این مساله را دنبال می‌کند ولی با توجه به رویکرد دادگاه‌های غربی خیلی بعید می دانیم به نتیجه برسد، چرا که این افراد در پناه دولت‌های غربی زندگی می‌کنند و از آنها حمایت می‌شود.

وحیدی با بیان اینکه تعداد این افراد کم نیست، گفت: تروریست‌هایی که در کشورهای غربی زندگی می‌کنند مورد حمایت آنها هستند. متاسفانه این مساله بیانگر همان امپراتوری دروغ و فریبی است که آنها به راه‌ انداخته‌اند؛ از طرفی به تروریست‌ها پناه می‌دهند از یک سو مدعی حقوق بشر هم هستند.

وزیر کشور تصریح کرد: جمهوری اسلامی این مساله را پی‌گیری کرده و می‌کند، ولی متاسفانه دادگاه‌های غربی در قبال این مسائل، سیاسی برخورد می‌کنند.

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر