کد خبر: 151143
A

علم الهدی: نظام اسلامی معصوم است/دشمنان به جان دختران بی‌گناه ما افتاده‌ اند

علم الهدی نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی مسمومیت دانش آموزان را توطئه اخیر دشمن دانست و گفت: شما ببینید دشمن تا کجا در ناامیدکردن ما ایستاده است؛ تا حدی که به جان دختران معصوم و بی‌گناه ما افتاده‌اند و حتی در دبستان‌ها، هراس را به جان و دلشان انداخته تا حس امنیت را از مردم ما بگیرند.

علم الهدی: نظام اسلامی معصوم است/دشمنان به جان دختران بی‌گناه ما افتاده‌ اند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سید‌احمد علم‌الهدی در خطبه سیاسی نماز جمعه این هفته که با حضور پرشور زائران و مجاوران در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به فواید و ضرورت‌های انتظار فرج اظهارداشت: مقوله انتظار برخواسته از امید و مولد امید است. اینکه ما در زندگی تا چه بانشاط زندگی کنیم، همه به این بستگی دارد که تا چه حد به آینده امیدوار باشیم. از این جهت است که انتظار فرج می‌تواند مولد امید در جامعه باشد و مسئله‌ای هم که دشمنان ما را در رنج قرار داده، این است که جامعه ما همچنان به آینده امیدوار باشد.

وی افزود: اینجاست که به میدان آمده‌اند تا نشاط ‌را از جامعه بگیرند. این جنگ ترکیبی متشکل از جنگ اقتصادی، نظامی، سیاسی، فرهنگی و روانی که هم‌اکنون در جریان است، تلاش دارد تا مردم را نسبت به نظام ناامید کند. اگر این هدف محقق شود، ما از نظام معصوم هم ناامید خواهیم شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی مسمومیت دانش آموزان را توطئه اخیر دشمن دانست و گفت: شما ببینید دشمن تا کجا در ناامیدکردن ما ایستاده است؛ تا حدی که به جان دختران معصوم و بی‌گناه ما افتاده‌اند و حتی در دبستان‌ها، هراس را به جان و دلشان انداخته تا حس امنیت را از مردم ما بگیرند.

وی ادامه داد: در منطقه ما، امتیاز بارز این کشور با وجود همه پریشانی‌هایی که وجود دارد، حس امنیت است. این همان برگ برنده‌ای است که در این کشور وجود دارد و اکنون دشمن آن را نشانه گرفته است. ناامن‌سازی فضای زندگی مردم، همگی برخواسته از یک فتنه و توطئه دشمن است. این‌ها نباید بهانه‌ای شود که ما از نظام ناامید شویم زیرا اگر حجم توطئه‌ها و بحران‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه دشمن را در نظر بگیریم، دیده انصاف این است که نظام در مدیریت عرصه زندگی جامعه در تاریخ 43 ساله اخیر موفق عمل کرده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری، اجرای طرح‌های توطئه‌آمیز و خرابکارانه کنونی را در امتداد بمباران شهرها و موشک‌باران مناطق مسکونی توسط دشمن خواند و گفت: باید به نظام معصومی که آینده جهان را تغییر خواهد داد، امیدوار باشیم. اگر مردم ناامید شدند، فعالیت‌های مسئولان به چشمشان نمی‌آید، برکات نظام را نادیده می‌گیرند و حتی به ذلت افتادن در برابر دشمن را هم سبک می‌شمارند.

وی تأکید کرد: شما می‌دانید که وضعیت امروز رژیم صهیونیستی چگونه است. سابقه نداشته که ارتش این رژیم کودک‌کش که غاصب اراضی و قاتل مسلمانان بود، خود به عامل اصلی قیام علیه حاکمیت سرزمین‌های اشغالی تبدیل شود. اخیراً نخست‌وزیر این رژیم جعلی حتی وقتی قصد مسافرت به آمریکا را داشته است، هیچ خلبانی حاضر نشده تا هواپیمای‌ او را به سمت مقصد هدایت کند. اگر ما این فلاکت و ذلت دشمن را نبینیم و در این زمانه فقط از نظام اسلامی ناامید شویم، به‌واقع دشمن در عرصه فعالیت‌های خود موفق شده است.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ علم‌الهدی ابراز امیدواری کرد: این نظام برخواسته از اندیشه مهدوی است. این امام زمان(عج) بوده که تاکنون این نظام را در برهه‌های گوناگون به پیش برده و از خدا می‌خواهیم تا در آینده هم تا ظهور حضرت بقیة‌الله الاعظم(عج)، این نظام را از برکات و عنایات ولی خدا بر زمین بهره‌مند بگرداند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر