کد خبر: 154866
A
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

محاکمه روحانی دیر و زود دارد، سوخت و سوز ندارد+فیلم

حسین طائب رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در دانشگاه خوارزمی گفت: در شرایطی که دشمن به دنبال براندازی است شما دانشجویان باید شرایط را آرام کنید. اعتراض با اغتشاش و براندازی فرق دارد. هیچ کسی در کشور خود اجازه براندازی نمی‌دهد. همین الان کارگران نفت در حال اعتراض هستند کسی هم با آن‌ها برخورد نمی‌کند. در برخورد با نفوذی‌های حاکمیت هیچ کوتاهی نکردیم حسین طائب در ادامه گفت: برخورد با فساد کم و بیش در کشور صورت می گیرد. مطالبه گری در مبارزه با فساد را باید انجام بدهیم. طائب درباره دوربین های موجود در شهر گفت: فلسفه دوربین در سطح شهر برای یک کار دیگر است در کنار آن برای یک کار دیگر نیز استفاده می شود.

محاکمه روحانی دیر و زود دارد، سوخت و سوز ندارد+فیلم

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حسین طائب رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در دانشگاه خوارزمی گفت: در شرایطی که دشمن به دنبال براندازی است شما دانشجویان باید شرایط را آرام کنید. اعتراض با اغتشاش و براندازی فرق دارد. هیچ کسی در کشور خود اجازه براندازی نمی‌دهد. همین الان کارگران نفت در حال اعتراض هستند کسی هم با آن‌ها برخورد نمی‌کند. در برخورد با نفوذی‌های حاکمیت هیچ کوتاهی نکردیم.

بنابرگزارش دیده بان ایران؛ مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین در جمع دانشجویان وعده محاکمه رییس جمهور سابق را داد و گفت: محاکمه حسن روحانی دیر و زود دارد سوخت و سوز ندارد.

حسین طائب در ادامه گفت: برخورد با فساد کم و بیش در کشور صورت می گیرد. مطالبه گری در مبارزه با فساد را باید انجام بدهیم.

طائب درباره دوربین های موجود در شهر گفت:  فلسفه دوربین در سطح شهر برای یک کار دیگر است در کنار آن برای یک کار دیگر نیز استفاده می شود.

منبع: دانشجو

volumeVideo: 39.77M | durationVideo: 00:04:42
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر