کد خبر: 160228
A

جهان‌آبادی، نماینده مجلس: سفیر سوئد اخراج و سفارت این کشور تعطیل شود

رحیمی جهان آبادی گفت: در غرب اگر به یک هنرمند یا یک چهره سیاسی توهین کنند یا اگر درباره هلوکاست سوال شود از طرف دادگاه میلیون‌ها دلار یا یورو جریمه می‌شود. باید از غربی‌ها سوال شود آیا توهین به باور‌های عمیق قلبی میلیارد‌ها کار انسانی و حقوق بشری است؟

جهان‌آبادی، نماینده مجلس: سفیر سوئد اخراج و سفارت این کشور تعطیل شود

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ جلیل رحیمی جهان‌آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با واکنش به موضوع اهانت به قرآن کریم در کشور سوئد گفت: باید سفیر این کشور اخراج و سفارت نیز تعطیل شود، هتک حرمت قرآن نباید برای غرب بدون هزینه باشد.

 وی افزود: مهاجرت و حضور مسلمانان در جوامع غربی و موفقیت آنها، غربی‌ها را نگران کرده است. آن‌ها به دنبال کند کردن یا توقف این حضور هستند.

رحیمی جهان آبادی در ادامه گفت: در غرب اگر به یک هنرمند یا یک چهره سیاسی توهین کنند یا اگر درباره هلوکاست سوال شود از طرف دادگاه میلیون‌ها دلار یا یورو جریمه می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در انتها گفت: باید از غربی‌ها سوال شود آیا توهین به باور‌های عمیق قلبی میلیارد‌ها کار انسانی و حقوق بشری است؟ اخراج سفیر سوئد از کشور‌های اسلامی باید پیگیری و انجام شود.

منبع: دانشجو

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر