کد خبر: 161288
A

علم الهدی: اکنون مدیران همگی سالم و صادق هستند

سید احمد علم‌الهدی: هر چیزی که امروز از آن به‌عنوان یک مشکل اقتصادی یاد می‌شود، بنا به‌تصریح کارشناسان امر قابل‌حل است. بنابراین، اکنون که طیف مدیران همگی سالم و صادق هستند و درآمد نیز به یک بلوغ و شکوفایی رسیده، بهترین فرصت است تا مشکلات مردم یک‌بار برای همیشه از ریشه حل‌وفصل شود.

علم الهدی:  اکنون مدیران همگی سالم و صادق هستند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حجت الاسلام سید احمد علم‌الهدی در دیدار با پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، با تأکید بر ضرورت تمرکز بر توانمندسازی حاشیه شهر اظهار کرد: تأکید ما این است که در حاشیه شهر، روند توسعه به صورتی باشد که زمینه را برای گسترش پدیده شوم حاشیه‌نشینی ایجاد نکند. باید حاشیه فعلی شهر توانمند شود نه اینکه شهر به این مناطق توسعه پیدا کند و پس از آن، دوباره حاشیه جدیدی پیرامون این شکل بگیرد.

امام‌جمعه مشهد خاطرنشان کرد: این ملت زیاده خواه نیستند. این حق مردم است که سؤال کنند چرا وضعیت مرغ و روغن هر روز به یک حالت است و ثباتی در این بازار وجود ندارد. به همین دلیل است که می‌گوییم باید سفره مردم تثبیت شود و اگر هم یک جنس گران شده، حداقل کارگر و کارمند ما بتواند اطمینان حاصل کند که فردا هم می‌تواند سفره امروزش را برپا کند. اینکه یک دولت مردمی و انقلابی باشد، خیلی خوب است اما حقیقت این است که مردم از یک دولت مردمی و انقلابی، توقع دارند که بیش از پیش به فکر دنیا و آخرتشان باشد.

وی ادامه داد: هر چیزی که امروز از آن به‌عنوان یک مشکل اقتصادی یاد می‌شود، بنا به‌تصریح کارشناسان امر قابل‌حل است. بنابراین، اکنون که طیف مدیران همگی سالم و صادق هستند و درآمد نیز به یک بلوغ و شکوفایی رسیده، بهترین فرصت است تا مشکلات مردم یک‌بار برای همیشه از ریشه حل‌وفصل شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر