کد خبر: 162716
A

علم الهدی: در همه عرصه ها دولت مردمی نه تنها موفق به عقب راندن دشمن شده است

احمد علم‌الهدی امام جمعه مشهد گفت: در همه عرصه ها دولت مردمی نه تنها موفق به عقب راندن دشمن شده است، بلکه در اداره کشور نیز موفقیتهایی در بخش های مختلف نظیر عرصه دیپلماسی، انرژی هسته‌ای و فناوری دانش بنیان کسب کرده است که عضویت در باشگاه های اقتصادی بین المللی نظیر «شانگهای و بریکس» گواه این ادعاست.

علم الهدی: در همه عرصه ها دولت مردمی نه تنها موفق به عقب راندن دشمن شده است

حجت الاسلام سید احمد علم‌الهدی در خطبه های نماز جمعه امروز مشهد ضمن تبریک هفته دولت افزود: بخشی از عدم وجود ثبات اقتصادی ناشی از سوء استفاده برخی عناصر برای افزایش درآمد و انتقال آن به خارج از کشور است، دولت باید

وی خاطر نشان کرد: دولت سیزدهم در میدان جنگ ترکیبی کشور را اداره کرده است، این جنگ در عرصه‌های مختلف نظیر اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و امنیتی وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: در جنگ نرم و عرصه رسانه نیز دشمن در حال توطئه است و دولت مردمی علاوه بر ایستادن در میدان جنگ ترکیبی طی دو سال گذشته، کشور را باید اداره می کرده است.

وی بیان داشت: در همه عرصه ها دولت مردمی نه تنها موفق به عقب راندن دشمن شده است، بلکه در اداره کشور نیز موفقیتهایی در بخش های مختلف نظیر عرصه دیپلماسی، انرژی هسته‌ای و فناوری دانش بنیان کسب کرده است که عضویت در باشگاه های اقتصادی بین المللی نظیر «شانگهای و بریکس» گواه این ادعاست.

علم الهدی افزود: اکنون دولت سیزدهم دشمن را در جنگ ترکیبی و تحریم ها شکست داده است، بطوریکه روزانه یک و نیم بشکه نفت صادر می شود.

وی خاطر نشان کرد: در عرصه اقتصادی نیز به رغم تحریم های بانکی و فشارهای اقتصادی رشد اقتصادی در این دولت از صفر به چهار درصد رسیده است.

امام جمعه مشهد ادامه داد: همچنین در این مدت فضای کسب و کار نیز از رکود خارج شده و نرخ بیکاری در کشور به حداکثر رسیده است.

وی بیان کرد: افزایش درآمدهای غیرنفتی نیز به حدی است که در بخش گمرکات رشد ٧٠ درصدی درآمدزایی داشته ایم و ١٢٠ درصد مصوبه درآمد مالیاتی امسال محقق شده است.

علم الهدی گفت: در کنار تمام این موفقیتها مردم از دولت مطالبه فرهنگی دارند، در این کشور کشف حجاب معنایی ندارد و دولت باید با استفاده از ظرفیت‌های مقتدرانه خود این مشکل فرهنگی را حل کند.

وی اظهار امیدواری کرد: با تلاش دولت شاهد ثبات معیشتی، رشد اقتصادی و حل مشکلات فرهنگی در کشورمان باشیم.

در پایان نماز جمعه امروز مشهد، نماز میت بر پیکر شهید تازه تفحص شده مدافع حرم، «سید هاشم حسینی» به امامت علم‌الهدی قرائت شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر