کد خبر: 163348
A

کیهان خطاب به مهدی کروبی: عقده گشایی سیاسی می کند/به اندازه آراء باطله هم اعتبار نداشتی

روزنامه تحت مدیریت حسین شریعتمداری در یادداشتی تند علیه مهدی کروبی رئیس مجلس ششم، به نامه او به کنگره حزب اعتماد ملی واکنش نشان داد.

 کیهان خطاب به مهدی کروبی: عقده گشایی سیاسی می کند/به اندازه آراء باطله هم اعتبار نداشتی

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ روزنامه کیهان در یادداشتی تند علیه مهدی کروبی رئیس مجلس ششم، به نامه او به کنگره حزب اعتماد ملی واکنش نشان داد.

کیهان در این مطلب مدعی شده است؛

روزنامه اعتماد در شماره شنبه ۱۱ شهریور خود ‌اشاره‌ای به پیام یکی از سران فتنه ۸۸ به کنگره حزب اعتماد ملی داشته است.

یکی از سران فتنه (کروبی) در این پیام عنوان کرده: «در جمهوری اسلامی قرار نبود چنین اتفاقی بیفتد اما در عمل امروز یک حزب واحد بر کشور حکومت می‌کند که در غیاب ملت با کمک آرای باطله و در رقابت با آن مجلس و دولت را علاوه‌بر نهادهای انتصابی به دست آورده است و زیر سایه رئیس مادام‌العمر شورای نگهبان هر روز جریانی را از قطار انقلاب پیاده می‌کند.»

گفتنی است سخنان این فتنه‌گر به قدری بی‌پایه است که ارزش جواب نیز ندارد و باید آن را صرفا به چشم یک عقده‌گشایی سیاسی و تلاش برای خودنمایی و دیده شدن در محافل سیاسی دید. وی در حالی دم از حضور «ملت» می‌زند که در پرمشارکت‌ترین انتخابات تاریخ جمهوری اسلامی حاضر به پذیرفتن رای مردم نشد و زیر صندوق رای زد. از خنده‌دارترین قسمت این اظهارات ‌اشاره وی به آرا باطله هست. آن‌هم در حالی که خود این فرد در سال ۱۳۸۸ درحد آرا باطله نیز اعتباری در میان مردم کسب نکرد!

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر