کد خبر: 164887
A

صادق کوشکی: مسابقات بدنسازی شرم‌آور و نوعی برهنگی است/ آقای رئیسی به مسابقات بدنسازی مجوز ندهید

محمدصادق کوشکی، استاد دانشگاه تهران و فعال سیاسی نزدیک به نیروهای انقلاب اسلامی از ابراهیم رئیسی خواست تا جلوی مسابقات ورزشی بدنسازی را بگیرد.

صادق کوشکی: مسابقات بدنسازی شرم‌آور و نوعی  برهنگی است/  آقای رئیسی به مسابقات بدنسازی مجوز ندهید

به گزارش سایت دیده بان ایران محمدصادق کوشکی، استاد دانشگاه تهران و فعال سیاسی نزدیک به نیروهای انقلاب اسلامی در یادداشتی با اشاره به انتشار یک فیلم از حواشی یک مسابقه ورزشی از ابراهیم رئیسی خواست تا جلوی مسابقات بدنسازی را بگیرد.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ کوشکی  در کانال خود نوشت:

"اگر غربیها رقابت در برهنگی و نمایش بدن را ورزش بنامند مسئولان تربیت بدنی در ج.ا.ا هم باید از آنها پیروی کرده و چنین مسابقات زننده و مغایر با حیا و اخلاق برپا کنند؟ (وقتی اصل مسابقه خلاف اخلاق باشد طبیعی است که فرع آن بی حرمتی به شهدا خواهد بود!)

این فعال سیاسی نزدیک به دولت سیزدهم در ادامه نوشت: آقای رئیسی! نظر شما درباره چنین مسابقاتی چیست؟

اگر این رفتارها و چنین مسابقاتی را مغایر با حیا و اخلاق می دانید پس چرا وزارت ورزش مجوز برگزاری این رقابتها را صادر کرده و مانع از بر پایی چنین برنامه هایی نمی شود؟

آیا ادامه فعالیت چنین مسابقاتی را موجب تعالی روحی و رشد اخلاقی جوانان و نوجوانان کشور می دانید؟

هر چند مسئولان ورزش کشور بابت برپایی چنین مسابقات شرم آوری ( که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده) عذرخواهی نکرده اند اما  از آنجا که جهت نهی از این مسابقات ناگزیر از انتشار این تصاویر شدیم از مخاطبان ارجمند پوزش می طلبیم !"

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر