کد خبر: 167044
A

اعلام آمادگی طلاب حوزه علمیه لرستان برای اعزام به غزه

حوزه علمیه استان لرستان اعلام کرد: اساتید و طلاب آمادگی خود را برای پوشیدن لباس رزم و اعزام به غزه در دفاع از فلسطینیان و نابودی کامل اسرائیل اعلام می دارند.

اعلام آمادگی طلاب حوزه علمیه لرستان برای اعزام به غزه

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حوزه علمیه استان لرستان اعلام کرد: اساتید و طلاب آمادگی خود را برای پوشیدن لباس رزم و اعزام به غزه در دفاع از فلسطینیان و نابودی کامل اسرائیل اعلام می دارند.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ متن بیانیه حوزه علمیه استان لرستان را در ادامه بخوانید:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

«قاتِلُوهُمْ یُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَیْدِیکُمْ وَ یُخْزِهِمْ وَ یَنْصُرْکُمْ عَلَیْهِمْ وَ یَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنِینَ»(توبه/۱۴)

امروز شاهد جنایتی ددمنشانه در غزه از سوی رژیمی هستیم که سیاست‌هایش از بدو تآسیس‌ تاکنون مبتنی بر تجاوزگری، اشغالگری، سرکوبگری، زمین‌خواری و توسعه شهرک‌سازی در مناطق اشغالی بوده است.

جنایتی که از هفته پیش با مسدود کردن آب، غذا، سوخت و برق در کنار بمباران بی‌سابقه مناطق مسکونی با تسلیحات اهدایی امریکای جنایتکار، آغاز و با جنایت ضد بشری بیمارستان المعمدانی ادامه دارد.

جنایت دهشناک علیه بیمارستان المعمدانی و به شهادت رساندن کودکان و زنان مجروح و بیمار، عرق شرم بر پیشانی بشریت می‌نشاند.

جنایات متعدد این رژیم آپارتاید یک روی سکه و حمایت‌های دول غربی به ظاهر طرفدار حقوق بشر از خشونت و ویرانگری بی‌حد و مرز این رژیم، که خود را فراتر از همه‌ی اصول و قوانین بین‌المللی می‌داند، روی دیگر این سکه است که متأسفانه با سکوت سازمان‌های بین‌المللی و دول اسلامی همراه شده است.

کشورهای اسلامی بدانند بی‌تفاوتی و سکوت در مقابل ظلم، به هر دلیل که باشد، در نهایت مهر تأییدی بر اقدامات و روش‌های ظالمانه است و ظالمان را در پیشبرد اقدامات خود گستاخ‌تر می‌کند که نتیجه آن شرکت در ظلم آنها و عذاب الهی است و این وعده خداوند متعال در قرآن است که : «فَلَمَّا نَسُوا مَا ذُکِّرُوا بِهِ أَنْجَیْنَا الَّذِینَ یَنْهَوْنَ عَنِ السُّوءِ وَأَخَذْنَا الَّذِینَ ظَلَمُوا بِعَذَابٍ بَئِیسٍ بِمَا کَانُوا یَفْسُقُونَ» (اعراف/۱۶۵)

اساتید، روحانیت، طلاب و عموم حوزویان استان لرستان ضمن تسلیت به محضر حضرت بقیة الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و مقام معظم رهبری(دامت برکاته) و مردم مسلمان، این جنایت جنگی و حمله وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه را با تأسی از رهبرعزیزمان و مراجع تقلید محکوم، و آمادگی خود را برای پوشیدن لباس رزم و اعزام به غزه در دفاع از فلسطینیان مظلوم و نابودی کامل اسرائیل اعلام می دارد.

«و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون»

حوزه علمیه استان لرستان

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر