کد خبر: 168790
A

عضو شورای عالی حوزه علمیه: طبق قوانین الهی، غزه در چند روز آینده پیروز خواهد شد

اراکی، عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: طبق قوانین الهی، غزه به زودی پیروز خواهد شد، زمان پیروزی جبهه مقاومت طولانی نخواهد بود و ما ان‌شاءالله طی روزهای آینده شاهد آن خواهیم بود و زمانی که پیروزی حاصل شود، زخم‌ها درمان خواهد شد.

عضو شورای عالی حوزه علمیه: طبق قوانین الهی، غزه در چند روز آینده پیروز خواهد شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ آیت الله محسن اراکی در مراسم بزرگداشت مجاهدین فلسطین، کودکان غزه، شهدای تروریستی پلخمری و جان باختگان حادثه زلزله هرات که در سالن همایش‌های مدرسه عالی دارالشفاء برگزار شد، اظهار کرد: اگرچه صحنه‌های تاریکی در غزه شاهد هستیم، ولی مقاومت مردم غزه اتفاق بزرگی است.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ وی با اشاره به اینکه از همین امروز بشارت می‌دهیم که غزه پیروز است، مطرح کرد: ایستادگی و پیروزی رابطه قطعی و غیر قابل انکار دارند و هر زمانی که مظلومی ایستادگی کرده در جنگ پیروز شده است.

عضو شورای عالی حوزه علمیه با بیان اینکه جبهه مظلوم به شرط ایستادگی از نصرت الهی بهره‌مند خواهد شد، عنوان کرد: عملیات طوفان الاقصی ابتکار عمل جبهه مقاومت در مقابل قوم ستمگری بود که سرزمین فلسطین را غصب کرده است.

وی با اشاره به اینکه یورش بردن به دشمن با توکل به خداوند، پیروزی را درپی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: این موضوع جزو قوانین اصلی جنگ است هرچند که شما از نظر تعداد نیرو و سلاح کم‌تر از دشمن باشید.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ اراکی خاطرنشان کرد: طبق قوانین الهی غزه به زودی پیروز خواهد شد، زمان پیروزی جبهه مقاومت طولانی نخواهد بود و ما ان‌شاءالله طی روزهای آینده شاهد آن خواهیم بود و زمانی که پیروزی حاصل شود، زخم‌ها درمان خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مردم فلسطین پس از پیروزی قوی‌تر و مقاوم‌تر از گذشته خواهند شد، یادآور شد: این نیرو علاوه‌ بر نابودی رژیم غاصب صهیونیست می‌تواند حامیان این رژیم را نیز نابود کند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر