کد خبر: 169213
A

احمدخاتمی: فحش باران می شویم، اشکالی ندارد بدن مان مَلَس شده/ من امام جمعه متدینین هستم

احمدخاتمی، امام جمعه تهران گفت: خوف آن را دارم که کم‌کم فراموش شود که بی‌حجابی گناه است.

احمدخاتمی: فحش باران می شویم، اشکالی ندارد بدن مان مَلَس شده/ من امام جمعه متدینین هستم

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حجت الاسلام سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران طی سخنانی، گفت: یکی از وعده‌های خداوند این است که اگر شما با خداوند بودید، برای حضرتش حساب باز کردید و اگر تقوا داشتید خدا برکاتش را بر شما می‌فرستد، اما اگر قهر کردید منتظر مجازات الهی باشید.

خاتمی افزود: خداوند اعلام کرده است که اگر اجتماعات شما خداباور شدند، ما برکاتمان را از آسمان و زمین بر این‌ها می‌فرستیم و اگر می‌خواهید زندگی‌تان با برکت باشد، شرطش خداباوری و حریم نگهداری برای ذات مقدسش است.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ خاتمی تاکید کرد: خداباوری هم در عرصه فردی و هم عرصه اجتماعی لازم است و فرق است بین جوانی که انس با خدا دارد و جوانی که با خدا قهر است، آن کسی که انس با خدا دارد در آرامش است و آرامش بالاترین سرمایه است.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ سید احمد خاتمی، عضو شورای نگهبان امروز در در ادامه خطبه‌های امروز در دانشگاه تهران گفت: ما همه گناهان اعم از اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و اخلاقی را گناه می‌دانیم. گاهی اوقات وقتی از یک گناه صحبت می‌کنیم، می‌گویند چرا فرضا از گرانی‌ها چیزی نمی‌گویید؛ ما همه این موارد را گناه می‌دانیم. البته تردیدی نیست که بی‌حجابی هم گناه است. خوف آن را دارم که کم‌کم فراموش شود که بی‌حجابی گناه است.

وی افزود: من امام جمعه مردم متدین هستم که با عشق به نماز جمعه می‌آیند؛ بی‌حجاب‌ها هم به دین اهانت می‌کنند و هم به متدینین.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ خاتمی خطاب به بی حجاب‌ها تصریح کرد: اگر با دین کاری نداری، خانواده شهدا هم‌وطن شما که هستند؛ بی‌حجابی شما، دهن‌کجی به این‌هاست.

وی افزود: البته این صحبت‌ها را که مطرح می‌کنیم، بعضی‌ها در فضای مجازی فحش‌باران‌مان می‌کنند؛ البته اشکالی ندارد چون بدن ما دیگر مَلَس شده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر