کد خبر: 169865
A

رئیسی از روی دست محمود احمدی نژاد کپی کرد

یک چهره اصلاح طلب عملکرد هیات های اجرایی را مشابه هیات های اجرایی دولت احمدی نژاد می داند.

رئیسی از روی دست محمود احمدی نژاد کپی کرد

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛رحمت الله بیگدلی، چهره اصلاح طلب درباره ردصلاحیت ها از سوی هیات های اجرایی گفت: این نوع ردصلاحیت‌ها قابل پیش‌بینی بود؛ زیرا از دولت فعلی اولین دولتی است با کم‌ترین آرای ملت ایران روی کار آمده و هرچه جلوتر رفته محبوبیتش حتی در بین حامیانش هم کم‌تر شده است بیش از این انتظار نمی‌رفت.

وی گفت: دولت فعلی هیأت‌های اجرایی انتخابات را از بین تندروترین افراد جریان حامی دولت تشکیل داده است و این هیأت‌های اجرایی با این ردصلاحیت‌های گسترده در واقع چند تیر را با یک نشان زده‌اند. قبل از هرچیز هر فردی را که سر سوزنی احتمال داده‌اند که در صورت انتخاب ممکن است موی دماغ دولت شود ردصلاحیت کرده‌اند.

بیگدلی گفت: البته قبلا دولت محمود احمدی‌نژاد هم به همین سبک عمل و به صورت گسترده منتقدان دولت خود را ردصلاحیت کرده بود و دولت رئیسی هم که ادامه همان دولت احمدی‌نژاد و تشکیل‌شده از همان نیروها است به همان سبک عمل کرد. دوم این‌که دولت رئیسی با این ردصلاحیت‌های گسترده زمینه‌ای را فراهم کرد که ردصلاحیت‌شدگان برای تأیید خود به شورای نگهبان پناه ببرند و این شورا هم با تأییدصلاحیت تعدادی از این افراد برای خود وجهه‌ای درست کند که البته این نوع رفتارها جواب نخواهد داد.

منبع : خبرآنلاین

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر