کد خبر: 171761
A

فساد بزرگ ۳.۳۷۰ میلیارد دلاری تحت حاکمیت اسلام رخ داده و مایه شرمساری است

فساد ۳ میلیارد و ۳۷۰ میلیون دلاری چای، مهم‌ترین واقعه‌ای بود که در هفته جاری اعلام آن وجدان جامعه ایرانی را جریحه‌دار کرد.

فساد بزرگ ۳.۳۷۰ میلیارد دلاری تحت حاکمیت اسلام رخ داده و مایه شرمساری است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ جمهوری اسلامی نوشت: فساد ۳میلیارد و۳۷۰ میلیون دلاری چای، مهم‌ترین واقعه‌ای بود که در هفته جاری اعلام آن وجدان جامعه ایرانی را جریحه‌دار کرد.

این ماجرا از سه نظر نگران‌کننده است. اول اینکه چنین فساد بزرگی در جامعه‌ای که تحت حاکمیت اسلام قرار دارد مایه شرمساری است. دوم اینکه متأسفانه ردپای بعضی مدیران دولتی و وابستگان به آنها در این فساد مشاهده شده و سوم اینکه مسئولان به جای پرداختن به ریشه فساد و سوزاندن آن و سالم ‌سازی جامعه، تلاش می‌کنند آن را به این و آن نسبت بدهند و دامن خود را پاک جلوه دهند.

آنها باید این واقعیت را درک کنند که مردم، کاری به اینکه فساد در زمان کدام دولت و کدام مسئول صورت گرفته ندارند، بلکه از اصل وجود فساد در کشور نگرانند و نگرانی بیشترشان از اینست که با این قبیل فرافکنی‌ها، اصل ماجرا لوث شود و ریشه فساد خشکانده نشود. می‌دانیم که این، نگرانی به جائی است و به همین دلیل است که تاکنون برای ریشه‌کن ساختن فساد، کاری صورت نگرفته و متأسفانه هر روز دامنه فساد گسترده‌تر می‌شود

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر