کد خبر: 174347
A

جلسه عجیب رهبر انقلاب با فرماندهان سپاه پاسداران/ آیت الله خامنه ای:خدای متعال از زبان من صحبت کرد

آیت الله خامنه ای خطاب به فرزندان شهید سلیمانی با بیان اینکه همسر شهید سلیمانی در جهت‌گیری و انگیزه شهید نقش دارد، می‌فرمایند: شاید ۲۳ سال پیش در این حیاط، با فرماندهان سپاه که شاید ۲۰ نفر بودند نماز خواندیم و بعد من نشستم روی پله و صحبتی گرم و گیرایی کردم که قبلا هم فکر آن را نکرده بودم و خدای متعال زبان من بود. خیلی جلسه عجیبی بود و خیلی تاثیرات گذاشت.

جلسه عجیب رهبر انقلاب با فرماندهان سپاه پاسداران/ آیت الله خامنه ای:خدای متعال از زبان من صحبت کرد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ خانواده سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اخیرا با  آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

در جریان این دیدار، خاطره رهبر  انقلاب از جلسه با فرماندهان سپاه و نقل قول حاج قاسم از همسرشان برای آیت‌الله خامنه‌ای برای نخستین بار منتشر شد

رهبر انقلاب خطاب به فرزندان شهید سلیمانی با بیان اینکه همسر شهید سلیمانی در جهت‌گیری و انگیزه شهید نقش دارد، می‌فرمایند: شاید ۲۳ سال پیش در این حیاط، با فرماندهان سپاه که شاید ۲۰ نفر بودند نماز خواندیم و بعد من نشستم روی پله و صحبتی گرم و گیرایی کردم که قبلا هم فکر آن را نکرده بودم و خدای متعال زبان من بود. خیلی جلسه عجیبی بود و خیلی تاثیرات گذاشت.

ایشان ادامه می‌دهند: بعد از آن جلسه چند از نفر از فرماندهان پیش من آمدند که یکی از آنها حاج قاسم بود. آمد جلو و جمله‌ای از ایشان(همسر شهید سلیمانی) در جهت همین سخنان من نقل کرد. من دیدم همسر چقدر تاثیرش زیاد است. یعنی این خانم روی حاج قاسم موثر بودند و در زحمات حاج قاسم سهیم هستند. علاوه بر اینکه خانواده‌ها محرومیت‌هایشان _نبودن همسر و پدر_ خیلی مهم است که تحمل کردند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر