کد خبر: 176410
A
معاون امنیتی وزیر کشور:

۱۰ تیم تروریستی بعد از حادثه کرمان منهدم شدند

سید مجید میراحمدی، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور، اعلام کرد که پس از عملیات تروریستی در کرمان تا امروز بیش از ۱۰ تیم تروریستی توسط دستگاه‌های اطلاعاتی شناسایی و منهدم شده‌اند.

۱۰ تیم تروریستی بعد از حادثه کرمان منهدم شدند

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ سید مجید میراحمدی، معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، اعلام کرد: بعد از عملیات تروریستی در کرمان تا امروز بیش از ۱۰ تیم تروریستی توسط دستگاه‌های اطلاعاتی شناسایی و منهدم شده‌اند.

میر احمدی یادآور شد: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و نیروهای مسلح با مجاهدت شبانه‌روزی در حال مقابله با توطئه دائمی دشمنان هستند و گاهی هم اگر نسبت به شناسایی و دستگیری باندها وشبکه‌های تروریستی اطلاع‌رسانی نمی‌شود، برای این است که امنیت روانی جامعه حفظ شود البته اطلاع‌رسانی به‌موقع و سنجیده خود برای مردم اعتماد و دلگرمی واطمینان ایجاد می‌کند؛ متاسفانه عده‌ای جاهل و یا مغرض و با اهداف سیاسی  مجاهدت‌های شبانه‌روزی را نادیده می‌گیرند.

معاون امنیتی وزیر کشور تصریح کرد: سیاست جمهوری اسلامی در مقابل گروه‌های تروریستی یک سیاست آفندی است نه پدافندی؛ مانند حمله‌ای که اخیرا به تروریست‌های ساکن و اشغالگر در ادلب سوریه انجام و منشا تهدید مورد هدف قرار گرفت.

وی افزود: مدافعان حرم و امنیت در هزار کیلومتر دورتر از مرزهای جمهوری اسلامی مجاهدت کرده و می‌کنند و این به این دلیل بوده و است که در داخل جغرافیای ایران مردم ما و در منطقه مسلمانان بی‌گناه و بی‌پناه مورد تهدید عملی تروریست‌ها قرار نگیرند، اگر این اقدامات نبود هر روز و در نقاط مختلف کشور مواجه با حوادث تلخ و جانسوز شبیه اقدام تروریستی در گلزار شهدای کرمان بودیم.

میراحمدی گفت: امروز مدافعان حرم و سربازان گمنام امام زمان و محافظان امنیت در مرزها با یک هدف و در یک سنگر بر علیه تروریست‌های مورد حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی می‌جنگند. امروز سر اژدهای داعش رژیم صهیونیستی است و تا این سرقطع نشود منطقه توسط این شرور تروریست ناامن خواهد بود. انشالله  با فروپاشی رژیم منطقه امن خواهد شد.

منبع: فارس

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر