کد خبر: 177717
A

رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا: شرکت در انتخابات یک حکم حکومتی است

سعیدی، رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا ابراز داشت: امروز چشم دنیا به انتخابات ایران دوخته شده و می‌کوشند تا از طریق مختلف مردم را از حضور در پای صندوق‌های رأی بازدارند.

رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا: شرکت در انتخابات یک حکم حکومتی است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حجت الاسلام علی سعیدی شاهرودی ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شاهرود به میزبانی مصلای مدرسه قلعه این شهر ضمن بیان اینکه همگان برای حضور و مشارکت در انتخابات وظیفه دارند، ابراز داشت: امروز چشم دنیا به انتخابات ایران دوخته شده و می‌کوشند تا از طریق مختلف مردم را از حضور در پای صندوق‌های رأی بازدارند.

وی ضمن بیان اینکه بنا به تعبیر رهبر معظم انقلاب راه خنثی سازی توطئه‌های دشمنان ایستادن پست نظام و انقلاب است، افزود: با حضور در پای صندوق‌های رأی می‌توان مهر باطل بر اقدامات دسیسه چینی غرب زد.

 

خطیب موقت نماز جمعه شاهرود بابیان اینکه مردم از بین نامزدهای انتخاباتی با مطالعه بهترین فرد را گزینش کنند، ابراز داشت: انتخاب افراد شایسته مجلس قوی و به طبع آن قوانین جامع‌تری را برای مردم به همراه خواهد داشت.

 

سعیدی شاهرودی ضمن بیان اینکه شرکت در انتخابات یک حکم حکومتی به شمار می‌رود، تصریح کرد: مردم با مشارکت در شور خود همچون سنوات گذشته در انتخابات پیشین می‌بایست به این وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کنند.

 

وی افزود: صلاحیت نامزدهای تأیید شده توسط شورای نگهبان زمانی اعلام شد مردم با هوشیاری در مورد آنها تحقیق و با هوشمندی رأی خود را به صندوق بیاندازند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر