کد خبر: 178216
A

احزاب اصلاح طلب استان فارس: امکان ارائه لیست در انتخابات براى ما میسر نیست

شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس در جلسه اخیر خود که در روز ۱۶ بهمن ماه به منظور تعیین سیاست انتخاباتی براى انتخابات ١١ اسفند ١٤٠٢ برگزار شد، به اتفاق آرا مصوب کرد که امکان ارائه لیست در انتخابات براى احزاب اصلاح طلب این استان میسر نیست.

 احزاب اصلاح طلب استان فارس: امکان ارائه لیست در انتخابات براى ما میسر نیست

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ به نقل از رسانه رسمی جبهه اصلاحات ایران، شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان فارس در جلسه اخیر خود که در روز ۱۶ بهمن ماه به منظور تعیین سیاست انتخاباتی براى انتخابات ١١ اسفند ١٤٠٢  برگزار شد، به اتفاق آرا مصوب کرد که امکان ارائه لیست در انتخابات براى احزاب اصلاح طلب این استان میسر نیست.

 این شورا اعلام کرده است که هر گونه لیستى که با نام و عنوان اصلاح طلبى منتشر شود و یا به احزاب اصلاح طلب منتسب گردد، قویا تکذیب خواهد شد.

 در مصوبه شوراى هماهنگى احزاب اصلاح طلب استان فارس آمده است: با توجه به سند راهبردی جبهه اصلاحات و بررسی جمیع جهات، امکان ارائه لیست در انتخابات مجلس شورای اسلامی و به تبع آن مجلس خبرگان، در هیچ یک از حوزه های انتخابیه استان فارس برای احزاب اصلاح طلب میسر نمی‌باشد. بدیهی است انتساب هر گونه لیستی با نام و عنوان اصلاح طلبان یا به احزاب اصلاح‌طلب قویا تکذیب می گردد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر