کد خبر: 178320
A

معاون عملیات سپاه: پیروزی انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین حادثه قرن است

عباس نیلفروشان، معاونت عملیات سپاه، گفت: ما همیشه در جنگ موازنه قدرت تاثیرگذاری با دشمنانمان هستیم.

معاون عملیات سپاه: پیروزی انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین حادثه قرن است

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ عباس نیلفروشان، معاونت عملیات سپاه، در مراسم سالروز بزرگداشت عملیات والفجر ۸، گفت: امروز اگر بتوانیم حفاظت اطلاعات را در برابر دشمنان به خوبی برقرار کنیم پیروز می‌شویم.

نیلفروشان با بیان این‌که «پیروزی انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین حادثه قرن است» عنوان کرد: امام خمینی(ره) ما را از نیل حوادث عبور دادند. نقشه‌ای که طواغیت برای اسارات مسلمانان در دام خود کشیده بودند، در بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷ به هم خورد.

وی افزود: ما همیشه در جنگ موازنه قدرت تاثیرگذاری با دشمنانمان هستیم. دشمنان با زیباسازی مظاهر تمدن غرب و لیبرال دموکراسی خواهان اغوای مسلمین هستند؛ اما جبهه امام (ره) و انقلاب اسلامی در حال مقابله با آن است. امروز بعد از ۴۰ سال نه تنها ما در بهترین وضعیت خود قرار داریم؛ بلکه دشمن در حال فروپاشی است.

وی سرعت تحولات و تغییرات را در نظم منطقه تاثیرگذار دانست و بیان کرد: امروز قدرت هژمونیک غرب ضعیف ، نظام تک قطبی در هم پاشیده و مولفه‌های جدید قدرت در منطقه شکل گرفته است. این موضوعات باعث تغییر رویکردها و راهبردهای دولت شده است. امریکا تلاش می‌کند سرعت فروپاشی خود را کاهش دهد. رژیم صهیونیستی نیز به این باور رسیده که دیگر نمی‌تواند بر حمایت مستقیم امریکا از خودش در مقابل ایران حساب کند.

معاونت عملیات سپاه با بیان این‌که «دشمن با جنگ در منطقه خواهان ضعیف کردن مؤلفه‌های قدرت ایران است»، اظهار داشت: مولفه‌های قدرت ایران، هسته‌ای، موشکی و پهپادی است.

وی با بیان این‌که «برخلاف تبلیغات و عملیات روانی و رسانه‌ای صهیونیست ها، رژیم صهیونیستی یک رژیم پوشالی و از درون تهی و ناتوان است»، تاکید کرد:  عملیات طوفان‌الاقصی ثابت کرد رژیم صهیونستی با همه رجزخوانی‌های بی‌محتوایش تهدیدی برای جمهوری اسلامی نیست. امروز به فضل الهی قرائن و شواهد شکست رژیم صهیونیستی برابر یکی از گروهک‌های کوچک مقاومت اسلامی آشکار شده است. با این حال قدرت و توان رویارویی مستقیم را نداشته؛ لذا بر نفوذهای اطلاعاتی متمرکز شده است.

وی ادامه داد: ما تجربه جنگ ۳۳ روزه و عملیات پیروزمندانه والفجر ۸ که عملیاتی بی‌نظیر در تاریخ جنگ‌های جهان است را در کارنامه خود داریم.

نیلفروشان درباره عملیات والفجر ۸ ادامه داد: در این عملیات اقدامات بسیار موثری در زمینه‌های اطلاعاتی و عملیات فریب انجام شد. حتی تا ۳ روز بعد از تصرف فاو هنوز هم منافقین به عراق می‌گفتند که این یک عملیات فریب بیش نیست و عملیات اصلی قرار است در منطقه هور الهویزه انجام شود. به همین خاطر ۸ لشکر عراق همچنان در پشت منطقه هور الهویزه منتظر بودند.

وی تاکید کرد: امروز هم اگر بتوانیم حفاظت اطلاعات را در برابر دشمنان به خوبی برقرار کنیم پیروز می‌شویم. نباید بگذاریم دشمن به قطعیت برسد؛ چرا که تنها ابزار دشمن در به دست آوردن قطعیت، اطلاعات است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر