کد خبر: 178747
A

فرمانده نیروی زمینی ارتش: عملیات بستن مرز‌های شمال شرق به‌خوبی در حال انجام است

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش به خوبی در حال انجام عملیات بستن مرز در این منطقه است و امیدواریم در زمان تعیین شده این کار به پایان برسد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش: عملیات بستن مرز‌های شمال شرق به‌خوبی در حال انجام است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز یکشنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در مشهد در گفتگو با خبرنگاران افزود: این عملیات پیشرفت خوبی داشته است و دیروز از تیپ‌های مستقر در مرز شمال شرق هم بازدید شد و همه در آمادگی هستند.

وی ادامه داد: به کوری چشم دشمنان، با تمام توان در مرز‌ها مستقر هستیم و همه مرز‌های کشور از بالاترین ضریب امنیتی برخوردار است و هیچ خطری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تهدید نمی‌کند و نخواهد کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن هم گفت: با وجود تبلیغات سوء دشمن، انبوه جمعیت در راهپیمایی شرکت کردند به گونه‌ای که هیچ دوربینی قادر به ثبت آن نیست.

فرمانده هوانیروز ارتش هم که در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشهد حضور داشت به خبرنگاران گفت: پایش مرز‌ها به طور مستمر در حال انجام است و بالگرد‌ها نیز در این منطقه مستقر هستند

امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی افزود: در راهپیمایی امروز نیز در نقاط مختلف کشور چندین فروند بالگرد هوانیروز به منظور گلباران مسیر راهپیماییان استفاده شد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش نیز اظهار کرد: حضور گسترده مردم به خصوص نسل جوان در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می‌دهد که توطئه دشمنان برای ناامید کردن مردم راه به جایی نمی‌برد.

امیر سرتیپ رضا آذریان افزود: این حضور گسترده مردم در راهپیمایی نشان داد که ملت ما بیدار و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر