کد خبر: 178766
A

جزایری، عضو خبرگان رهبری: تطهیرکنندگان رژیم پهلوی مسلمان نیستند

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دستاوردسازی برخی جریانات و رسانه‌های برای رژیم گذشته، گفت: کسانی که با مقایسه‌های نادرست درباره دوران شاه دروغ می‌گویند مسلمان نیستند، چون ما آن زمان بودیم و وضعیت را از نزدیک دیده‌ایم

جزایری، عضو خبرگان رهبری: تطهیرکنندگان رژیم پهلوی مسلمان نیستند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ سید محمدعلی موسوی جزایری روز یکشنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: نیمی از عمر خودم را در زمان شاه و نیم دیگر را پس از انقلاب اسلامی گذرانده‌ام. پس از انقلاب به هیچ عنوان با دوران شاه قابل قیاس نیست مثلا روستاها در آن زمان بدون آب، برق و جاده بودند و البته دسترسی به گاز هم بعد از انقلاب به‌وجود آمد.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: با چشم خودم از نزدیک فقر، فلاکت، بدبختی و سختی و موارد فراوان مردم در زمان شاه را شاهد بودم و به خوبی به یاد دارم که از سال ۱۳۳۰ تا ۱۳۴۰ در مناطق ما باران هم نمی‌بارید و خشکسالی هم وجود داشت

آیت‌الله جزایری ادامه داد: خلاصه می‌خواهم بگویم که گول این حرف‌ها را نخورید کسانی که این سخنان را بیان می‌کنند مسلمان نیستند وگرنه دروغ نمی‌گفتند. ما در آن زمان بودیم و وضعیت را از نزدیک دیده‌ایم.

وی تصریح کرد: بحمدالله الان همان جاده‌ها آسفالت شده و خانه‌ها آباد است و مدارس، دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها فعال هستند و جمعیت دانشجویان صدبرابر شده است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: همچنین با پیشرفت‌هایی که در زمینه هوافضا، تسلیحات، موشک، پهپاد داشتیم بحمدالله دشمن جرات نمی‌کند نگاه چپ به ایران بکند به دلیل اینکه کشور ما توانمند و قدرتمند است در صورتی که در دوران شاه و قبل از این انقلاب اینگونه نبود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر