کد خبر: 178932
A

حداد عادل : شرکت در انتخابات به دنیا نشان می‌دهد که در ایران آزادی است

غلامعلی حدادعادل، حضور در انتخابات را یک وظیفه ملی خواند و گفت: حضور مردم در انتخابات این پیام را به کشورهای دنیا می دهد که در ایران آزادی است و انتخابات واقعی است.

حداد عادل : شرکت در انتخابات به دنیا نشان می‌دهد که در ایران آزادی است
به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ غلامعلی حدادعادل؛ رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، حضور در انتخابات را یک وظیفه ملی خواند و گفت: حضور مردم در انتخابات این پیام را به کشورهای دنیا می دهد که در ایران آزادی است و انتخابات واقعی است.
 
او با تاکید بر اینکه «حضور در انتخابات یک وظیفه ملی است»، گفت: اطمینان دارم مردم با همان شور و شوقی که در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند، در انتخابات نیز حضور پرشور خواهند داشت.
 
وی با تصریح اینکه «حضور پرشور در انتخابات با انقلاب اسلامی ارتباط دارد»، افزود: همان طور که مردم حضور در جشن پیروزی انقلاب اسلامی را وظیفه خود دانستند، در انتخابات ۱۱ اسفند نیز پرشور و پرشکوه شرکت کرده و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان خبرگان را تعیین می‌کنند.
 
حدادعادل، انتخابات را یک جشن ملی خواند و ادامه داد: حضور مردم در انتخابات این پیام را به کشورهای دنیا می دهد که در ایران آزادی است و انتخابات واقعی است. همچنین اراده مردم در اداره کشور موثر است.
 
او در ادامه عنوان کرد: همان طور که مردم حضور در جشن پیروزی انقلاب اسلامی را وظیفه خود دانستند، در انتخابات ۱۱ اسفند نیز پرشور و پرشکوه شرکت کرده و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان خبرگان را تعیین می کنند.
 
حدادعادل در پایان خاطرنشان کرد: حضور مردم در انتخابات این پیام را به کشورهای دنیا می دهد که در ایران آزادی است و انتخابات واقعی است. همچنین اراده مردم در اداره کشور موثر است.

منبع: 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر