کد خبر: 179755
A

سخنگوی دولت: دارایی‌های ارزی بابک زنجانی تحت مدیریت خزانه مصرف می‌شود

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت ضمن قدردانی از تلاش‌های جهادی سازمان اطلاعات سپاه درباره بازگرداندن دارایی‌های ارزی بابک زنجانی گفت: این دارایی‌ها در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته تا مثل سایر دارایی ها در خزانه کشور وارد شده و تحت مدیریت خزانه مصرف شود.

سخنگوی دولت: دارایی‌های ارزی بابک زنجانی تحت مدیریت خزانه مصرف می‌شود

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری، گفت: شورای عالی جوانان که به شورای عالی جوان و نوجوان تغییر نام داده، اولین جلسه آن برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: شورای عالی جوان و نوجوانان چندین جلسه تشکیل خواهند داد و بسته های حمایتی و تشویقی برای جوانان به ویژه برای ازدواج و اشتغال جوانان در نظر گرفته خواهد شد.

سخنگوی دولت ادامه داد: با توجه به اینکه در هفته جوان هستیم، جشنواره جوان برترین برگزار خواهد شد  و جوانانی که برتر و الگو بودند با انجام مختلف

ارزیابی‌ها، این جشنواره بزرگ هم در سطح ملی برگزار خواهد شد.

بهادری تاکید کرد: آخر هفته سفر رییس جمهور به استان خوزستان را خواهیم داشت.

 

وی گفت: امروز جلسه پیگیری مصوبات سیستان و بلوچستان را آقای معاون اول رئیس‌جمهور برگزار خواهند کرد.

بهادری جهرمی تاکید کرد: استان‌های حاشیه‌ای کشور که در گذشته کمتر به آنها توجه داشته مورد توجه ویژه دولت است.

سخنگوی دولت تاکید کرد: آیین نامه یکپارچه سازی خدمات مربوط به زنان خانوار دیروز در جلسه هیات وزیران به تصویب رسید.

بهادری جهرمی گفت: همچنین براساس مصوبه هیات وزیران، کارگران ساختمانی دهک پایین یا تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی از پرداخت حق بیمه معاف شدند.

وی اضافه کرد: این آیین نامه در راستای قانون بیمه های اجتماعی کارگران ساختمانی به تصویب رسید.

بهادری جهرمی یادآور شد: در 10 ماهه امسال تراز رسمی تجاری گمرک ایران 17 میلیارد دلار مثبت بوده است، حجم تجارت خارجی کشور هم 126 میلیارد دلار بوده که 2.4 درصد افزایش یافته است.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران گفت: در رابطه با پرونده بابک زنجانی و بازگرداندن اموال او به طور ویژه از تلاش‌های جهادی سازمان اطلاعات سپاه تشکر می کنم.

وی اضافه کرد: دارایی های ارزی متعلق به بابک زنجانی در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته تا مثل سایر دارایی ها در خزانه کشور وارد شده و تحت مدیریت خزانه مصرف شود

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر