کد خبر: 180663
A

کیهان: به کوری چشم دشمنان، ملت با حضور گسترده به نمایندگان انقلابی رای می دهند

ان‌شاءالله به کوری چشم دشمنان، ملت با حضور گسترده و با انتخاب نمایندگان انقلابی، دشمنان ایران اسلامی را برای همیشه نا امید خواهند کرد و حماسه‌ای دیگر خلق خواهند نمود.

کیهان: به کوری چشم دشمنان، ملت با حضور گسترده به نمایندگان انقلابی رای می دهند
به گزارش سایت دیده بان ایران؛ روزنامه کیهان تحت مدیریت حسین شریعتمداری که معمولا در ستون مخاطبان خود پیام‌ های خاص را منتشر می کند،  به نقل قول این پیام ها درباره پرداخته پرداخته نوشته است:   به کوری چشم دشمنان ایران، ملت فهیم و بصیر عزیز با حضور حداکثری خود در روز جمعه ۱۱ اسفند، خواب و نقشه‌های دشمنان شیطان‌صفت علیه کشور و ملت را نقش بر آب خواهند کرد.
کیهان در ادامه پیام های خود نوشته است: ان‌شاءالله به کوری چشم دشمنان، ملت با حضور گسترده و با انتخاب نمایندگان انقلابی، دشمنان ایران اسلامی را برای همیشه نا امید خواهند کرد و حماسه‌ای دیگر خلق خواهند نمود.
این ارگان مطبوعاتی نوشت: وقتی دشمن دائم بر طبل عدم شرکت در انتخابات می‌کوبد حتما این انتخابات نفعی برای کشور و ملت دارد که دشمنان می‌خواهند مانع آن شوند. هیچ‌گاه دشمن دلسوز ملت نبوده و نخواهد بود؛ پس برای ناکامی دشمن و همراهی با شهدا و امامین انقلاب هر انسان عاقلی با شرکت در انتخابات خود را به کوبیدن مشت به دهان دشمن ملزم می‌کند

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر