کد خبر: 180958
A

ابطحی: حجم بی سابقه آرای سفید مال دلسوزان معترض بود

حجت الاسلام محمدعلی ابطحی، عضو مجمع روحانیون مبارز در یادداشتی با عنوان "چند حاشیه به متن انتخابات تاریخی" آرای باطله این انتخابات را کار بخشی از مردم دانست که هوادار جمهوری اسلامی و از دلسوزان نظام هستند، که خواسته اند باشرکت در انتخابات ضمن همراهی با نظام، اعتراض خود را با آرای باطله و مخدوش نشان دهند.

ابطحی: حجم بی سابقه آرای سفید مال دلسوزان معترض بود

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ حجت الاسلام محمدعلی ابطحی، فعال سیاسی و عضو مجمع روحانیون مبارز در یادداشتی با عنوان "چند حاشیه به متن انتخابات تاریخی" آرای باطله این انتخابات را کار بخشی از مردم دانست که هوادار جمهوری اسلامی و از دلسوزان نظام هستند، که خواسته اند باشرکت در انتخابات ضمن همراهی با نظام، اعتراض خود را با آرای باطله و مخدوش نشان دهند.

حجت الاسلام ابطحی نوشت:

۱- گمان نمیکنم هیچیک از دستگاه های حاکمیتی از میزان حضور راضی باشند.از نظر میزان مشارکت تاریخی بود.

۲- کسانی هم که آمدند و رأی هم دادند و مشارکت را در همین حد آفریدند، حداقل حدود نیمی از آنها هم اعتراضشان را اعلان کردند. رای نیاوردن اقای آملی لاریجانی و مشاهیر دیگر. حجم بی سابقه برگه سفید مال دلسوزان معترض بود.

۳ - به خواسته های آنها که رای ندادند و یا رای سفید دادند که اجمالا همه قبول دارند این دو بخش اکثریت ملت ایران هستند، اگر باز هم بی توجهی شود دایره مرکزی قدرت تنگتر میشود و بیرون ریختگان فراوانتر. وحکمرانی سخت تر.

۴- خالص سازی ای که در انتخابات تهران با عبور از اصولگرایان به افراطیان تابلودار اتفاق افتاد، می تواند خسارتهای زیادی به بار آورد. عقلای قوم رسالت بزرگی برای مهار کردن افراطیون دارند.

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر