کد خبر: 183904
A

وزیر کشور: قرآن تنها راه نجات و حل مشکلات است

وزیر کشور گفت:مهمترین مساله در برپایی رویدادهای قرآنی، گسترش فرهنگ دینی و انس بیشتر مردم با قرآن است.دیدگاه ما این است که قرآن تنها راه نجات و حل مشکلات و مسایل اجتماعی قرآن است.

وزیر کشور: قرآن تنها راه نجات و حل مشکلات است

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛احمد وحیدی وزیر کشور همزمان با یازدهمین شب از سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از بخش‌های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.

آنگونه که مهر روایت کرده، وزیر کشور ساعتی پس از افطار در سی‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم حضور یافت و از نزدیک بخش‌های مختلف را بازدید و با مسؤولین نهادهای مختلف قرآنی گفتگو کرد.

وحیدی با اشاره به حضور گسترده مردم در شب یازدهم نمایشگاه بین المللی قرآن گفت: حضور مردم بسیار خوب و چشم‌گیر و بانشاط بوده است که نشان‌دهنده توجه مردم به امور قرآنی است که در این نمایشگاه تجلی پیدا کرده است.

وی افزود: این نمایشگاه و فعالیت‌های انجام شده در آن، به نحو احسن در انس مردم با قرآن اثر دارد.

وزیر کشور گفت: مهمترین مساله ما در برپایی رویدادهای قرآنی، گسترش فرهنگ آن و انس بیشتر مردم با قرآن است. دیدگاه ما این است که قرآن تنها راه نجات و حل مشکلات است. تنها راه حل مسائل اجتماعی قرآن است.

گفتنی است؛ سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای علاقه‌مندان به قرآن کریم است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر