کد خبر: 178918
A

شرکت فیلمسازی منیژه حکمت تعطیل شد

منیژه حکمت،‌ فیلمساز و تهیه کننده سینمای ایران در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد که شرکت فیلمسازی خود را بعد از ۲۸ سال فعالیت تعطیل کرده است.

شرکت فیلمسازی منیژه حکمت تعطیل شد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ منیژه حکمت،‌ فیلمساز و تهیه کننده سینمای ایران در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد که شرکت فیلمسازی خود را بعد از ۲۸ سال فعالیت تعطیل کرده است.

حکمت همچنین نوشت: «از تاسیس شرکت «بامداد فیلم» ۲۸ سال می‌گذرد و از حضور من در سینما حداقل ۴۰ سال، روز گذشته شرکت «بامداد فیلم » را بستم و دفتر تخلیه شد برای اجاره، جهت گذران حداقلی زندگی...تمام جوایزى که از سراسر دنیا دریافت کرده بودم از روی دیوارها برچیده و میخ های بجا مانده روی دیوارها نشان از مدیریت مجموعه شما دارد.

اشکال بوجود آمده مختلف میخها و دیوارها نشان از مصلوب کردن سینما و فرهنگ و هنر این سرزمین دارد. ….خوب میدانم در این چند سال کدام سمت تاریخ ایستاده ام و خوشحال و خوشبختم در این روزگار تلخ و سیاه برای روزمرگی تن به حقارت ندادم و نخواهم داد ، شما و اعوان و انصارتان خوش باشید.

‌که این روزگار تلخ تر از زهر نیز می گذرد  و ما به پشتوانه سینماگران بزرگمان عالیجنابان ‎ناصرتقوایی، ‎داریوش مهرجویی، بهرام بیضایی، عباس کیارستمی و بیشمار اهلی راستین فرهنگ و هنر این سرزمین ، آگاهانه بر سر تعهد و شرافت حرفه ای خود ایستاده ایم .

برای تاریخ 

۲۳بهمن ۱۴۰۲

منیژه حکمت

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر