کد خبر: 164379
A

ظاهر یوتیوب تغییر می‌کند!+ عکس

یوتوب چند وقت پیش طراحی نسخه وب خود را به‌صورت کاملاً جزئی تغییر داد تا با این تغییر گوشه ویدیوها به‌صورت گرد دیده شوند. هرچند این تغییر با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه نشده است، اما حالا نسخه اندروید یوتیوب نیز با این تغییر همراه شده است. علاوه بر این، یوتوب موزیک نیز به دسته‌بندی‌های جدیدی مجهز شده که حس‌وحال‌های مختلف را شامل می‌شود.

ظاهر یوتیوب تغییر می‌کند!+ عکس

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ یوتیوب چند وقت پیش طراحی نسخه وب خود را به‌صورت کاملاً جزئی تغییر داد تا با این تغییر گوشه ویدیوها به‌صورت گرد دیده شوند. هرچند این تغییر با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه نشده است، اما حالا نسخه اندروید یوتیوب نیز با این تغییر همراه شده است. علاوه بر این، یوتوب موزیک نیز به دسته‌بندی‌های جدیدی مجهز شده که حس‌وحال‌های مختلف را شامل می‌شود.

همانطور که در تصاویر زیر از گزارش AndroidPolice قابل مشاهده است، اکنون فضای خالی سفیدی در دو طرف تصویر کاور ویدیوها دیده می‌شود. تغییر جدید یوتوب در حال حاضر فقط برای برخی کاربران منتخب قابل مشاهده است، اما با توجه به اینکه نسخه وب این برنامه اخیراً این تغییر را دریافت کرده است، می‌توان انتظار داشت که برنامه اندروید Youtube نیز طی هفته‌های آینده آن را دریافت کند.

Capture

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر