کد خبر: 173971
A

اعتراف صادقانه یک اینفلوئنسر/ جنیفر لوپز با روغن زیتون پوست صافی دارد؟

«می‌خواهید زیبا به نظر برسید؟ خوب، این آرزو برایتان کلی خرج برمی‌دارد!»، این جمله را «بلر وال‌ناتس»، یکی از اینفلوئنسر (تاثیرگذار)‌های شبکه اجتماعی اعتراف کرده است.

اعتراف صادقانه یک اینفلوئنسر/ جنیفر لوپز با روغن زیتون پوست صافی دارد؟

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛بلر وال‌ناتس، یکی از افراد تاثیرگذار در شبکه اجتماعی اینستاگرام که دنبال‌کننده‌های بسیاری دارد، به طرفداران خود گفت، «وقتی می‌خواهید خوب به نظر برسید باید به همه چیز از مراقبت‌های مو، پوست، ناخن گرفته تا تناسب اندام توجه کنید و گاهی‌اوقات مجبور می‌شوید همه این کارها را به‌سرعت و یکباره انجام دهید که کلی هزینه‌بر هستند.»

تعدادی از دنبال‌کننده‌های «بلر وال‌ناتس» با ناامیدی از ظاهر خود، به او گفتند که حسرت زیبایی او را می‌برند و از اینکه به اندازه او زیبا نیستند، ناراحت‌اند.

وال‌ناتس در پاسخ به این گروه از طرفدارهای خود گفت، «تمام دوران کودکی و نوجوانی‌ام با دروغ بزرگ سلبریتی‌هایی که وانمود می‌کردند، زیبایی‌هایشان کاملا طبیعی است گذشت و من از آنها واقعا متنفرم. آنها وانمود می‌کردند که خوش‌شانسی ژنتیکی دارند و بدون هیچ نوع جراحی‌ زیبایی، آنقدر جذاب و خواستنی به نظر می‌رسند.»

وال‌ناتس ادامه داد: «مثلا، باور نکنید که جنیفر لوپز، با روغن زیتون پوست صافی دارد. او حتما عمل لیفت صورت انجام داده است. حالا واقعا فکر می‌کنید اینفلوئنسرهای شبکه اجتماعی چه می‌کنند؟ آنها اول از همه عمل جراحی بینی انجام می‌دهند. بعد به سراغ بوتاکس و پرکننده‌ها می‌روند. درواقع هر ماه باید این تزریق‌ها را تکرار کنند تا ظاهرشان همانظور خوب بماند. از طرفی موها و ناخن‌ها را هم فراموش نکنید. بدون این کارها نمی‌توان همیشه زیبا ماند.»

وال‌ناتس معتقد است نباید گول ظواهر سلبریتی‌ها و اینفلوئنسرها را خورد و بدانیم که زیر چنین ظواهری، میلیون‌ها تومان پول خوابیده است.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر