کد خبر: 162207
A

فرار استقلال از دست ملوان

تیم فوتبال استقلال در هفته دوم لیگ برتر فوتبال با شکست ملوان انزلی هم امتیاز تیم‌های سپاهان اصفهان و پرسپولیس باقی ماند.

فرار استقلال از دست ملوان

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ تیم فوتبال استقلال در آخرین بازی هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۹:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف ملوان انزلی رفت و با نتیجه یک بر صفر به برتری دست یافت.

محمدحسین مرادمند (۸۰) زننده گل آبی‌پوشان بود. مدافع استقلال در دقیقه ۶ بازی نیز پنالتی داده بود که سیدحسین حسینی آن را مهار کرد.

شاگردان جواد نکونام با این پیروزی شش امتیازی شدند و به دلیل تفاضل گل کمتر (۴+) در رده دوم جدول رده‌بندی قرار گرفتند. شاگردان مهدی تارتار نیز با وجود نمایشی خوب دست خالی میدان را ترک کردند تا دومین شکست در کارنامه‌شان به ثبت برسد.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، زبیر نیک‌نفس (۶۸ - مهرداد محمدی)، مهدی مهدی‌پور (۸۳ - آرمان رمضانی)، آرش رضاوند، جعفر سلمانی، کوین یامگا (۷۵ - پیمان بابایی) و ارسلان مطهری (۸۳ - ایمان سلیمی).

ترکیب ملوان: محمدحسین اکبرمنادی، میلاد باقری، حامد نورمحمدی، آرمان اکوان، پدرام قاضی‌پور، مجید عیدی، مهران احمدی (۶۶ - محمدرضا بردبار)، میلاد شعبانلو (۶۶ - مین پورعلی)، پیمان رنجبری، مسعود کاظمینی (۷۱ - رضا جعفری) و حسین صادقی (۸۶ - مهدی موقری).

داور: سیدرضا مهدوی

نیمه اول

دقیقه ۶: پاس عمقی به محوطه جریمه استقلال با خطای محمدحسین مرادمند روی مسعود کاظمینی همراه شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد.

دقیقه ۷: مهران احمدی پشت نقطه پنالتی قرار گرفت و ضربه‌اش را زد، ولی سیدحسین حسینی آن را مهار کرد تا بازی همچنان با تساوی دنبال شود.

دقیقه ۱۹: ضربه فنی آرش رضاوند پس از برخورد به مدافع ملوان راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۰: ضربه سر روزبه چشمی از روی ارسال از نقطه کرنر با اختلاف کمی از کنار دروازه ملوان به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: ابوالفضل جلالی با خطا روی بازیکن ملوان اولین بازیکنی بود که کارت زرد گرفت.

دقیقه ۲۴: توپ‌ربایی ارسلان مطهری، توپی که به مهدی مهدی‌پور رسید و ضربه هافبک استقلال را دروازه‌بان ملوان گرفت.

دقیقه ۳۱: شوت مهران احمدی پس از برخورد به مدافعان استقلال راهی کرنر شد.

دقیقه ۴۱: ملوانی‌ها که روی پرتاب اوت برنامه‌ داشتند در محوطه جریمه صاحب موقعیت شدند که ضربه بازیکن این تیم به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

یمه دوم
دقیقه ۵۱: میلاد باقری از ملوان به دلیل اعتراض به داور با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۶۱: آرمان اکوان دیگر بازیکن ملوان بود که از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۶۵: محمدحسین اکبرمنادی، دروازه‌بان ملوان با اعتراضی که به داور کرد، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۶۸: پاس عرضی به بردبار رسید و این بازیکن می‌توانست دروازه استقلال را باز کند که توپ او به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه ۷۱: شوت پدرام قاضی‌پور راهی به درون دروازه استقلال نیافت.

دقیقه ۷۶: روزبه چشمی به نشانه اعتراض برای داور دست زد تا کارت زرد را به نام خود ثبت کند.

دقیقه ۷۹: استقلال صاحب کرنر شد که محمدحسین مرادمند با ضربه سر قفل دروازه ملوان را باز کرد.

دقیقه ۸۴: اشتباه دروازه‌بان ملوان باعث شد توپ به مهرداد محمدی برسد و وینگر استقلال می‌توانست گل دوم را به ثمر برساند ولی آرمان اکوان توپ را از روی خط دور کرد.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر