کد خبر: 162948
A

کریم باقری پیشنهاد سرمربی گری تیم لیگ برتری را نپذیرفت

مرد سرشناس پرسپولیس و فوتبال ایران این روزها با پیشنهاد سرمربیگری یک تیم لیگ برتری مواجه شده است.

کریم باقری پیشنهاد سرمربی گری تیم لیگ برتری را نپذیرفت

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ مرد سرشناس پرسپولیس و فوتبال ایران این روزها با پیشنهاد سرمربیگری یک تیم لیگ برتری مواجه شده است.

کریم باقری را باید مهم ترین جدا شده پرسپولیس در شروع لیگ بیست و سوم خواند که به دلایلی نامشخص راهش از یحیی گل محمدی جدا شد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اما توضیح جالبی در این خصوص داد و گفت: من نقش باقری را نادیده نگرفتم. او با ما قرارداد نداشت و یک عضو جدید را به کادرفنی اضافه کردیم. یک همفکری بین باشگاه بود. سال آینده نیز احتمال دارد یک تا ۲ بازیکن ما از گردونه بازی به بازنشستگی برسند. همه آنها نیز قابل و تاثیرگذار هستند. یک روزی علی پروین بازیکن و مربی بود و بعدش فقط مربی شد اما نمی‌توانستیم تا ابد او را نگه داریم.

این جملات به معنای پایان همکاری کریم باقری با پرسپولیس و آغاز دستیاری جدی سیدجلال حسینی در این تیم بود.

هرچند یحیی گل محمدی با صراحت خواستار تمدید قرارداد کریم باقری شد اما اصرارها بی فایده بود و این چهره مطرح از پرسپولیس جدا شد.

حالا گفته می شود یک تیم لیگ برتری به کریم باقری پیشنهاد سرمربیگری داده اما ظاهرا او نپذیرفته است.

پیش از شروع لیگ و پس از کشمکش های میان باشگاه پرسپولیس و کریم باقری بر سر تمدید یا عدم تمدید قرارداد، اخباری مبنی بر پیشنهاد دو تیم لیگ برتری به این چهره شناخته شده، مطرح شد.

خود کریم باقری در این رابطه گفت: هر چیزی باید با سلسله‌مراتب خودش جلو برود و اینطور نیست که وقتی پیشنهادی داده شود خیلی سریع آن را قبول کنم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر