کد خبر: 172855
A

واکنش کنایه‌آمیز هاشمی‌نسب به شکایت پرسپولیس

مربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که شکایت های متعدد باشگاه پرسپولیس اهمیت زیادی ندارد.

واکنش کنایه‌آمیز هاشمی‌نسب به شکایت پرسپولیس

به گزارش سایت دیده بان ایران ؛مهدی هاشمی نسب، دستیار جواد نکونام در کنفرانس خبری پیش از دیدار استقلال مقابل نساجی حضور پیدا کرد.

هاشمی نسب در ابتدا گفت: درباره بازی باید بگویم که خوشحالیم مقابل نساجی قرار می.گیریم که خاطرات خوشی با این تیم داشتیم. جواد نکونام به همراه کادرش بعد از ۲۴ سال نساجی را به لیگ برتر بازگرداندند. خاطرات خوبی با این تیم و هوادارانش داریم. امیدوارم فردا بازی خوب و قابل قبولی باشد، تماشاگران لذت ببرند و اگر حقمان بود، برنده میدان باشیم. تمام تلاش ما برای سه امتیاز است.

هاشمی نسب ادامه داد: می‌گویید حریفان امتیازاتی را به دست می‌آورند که ما از دست می‌دهیم؛ قطعا زمانی که ما صدر جدول بودیم، آن‌ها امتیازاتی را از دست دادند که ما به دست آوردیم. این یک امر طبیعی در فوتبال است؛ آن‌ها هم تلاش می‌کنند؛ هزینه می‌کنند؛ تماشاگر دارند و دعای خیر پشت سر تیمشان است. جذابیت فوتبال به این است؛ اگر از قبل معلوم باشد، استقلال صدر جدول باشد و تمام بازی‌هایش را ببرد که نمی‌شود. 

مربی استقلال گفت: اگر این سه بازی که ما مساوی کردیم، امتیاز کامل را می‌گرفتیم، قطعا زودتر قهرمان مشخص می‌شد. فکر می‌کنم جذابیت فوتبال به این است که قابل پیش بینی نیست. ما می‌جنگیم و تلاش می‌کنیم و در صورتی که حقمان باشد، به نتیجه می‌رسیم. به جز کار فنی به چیزی فکر نمی‌کنیم و دنبال چیزی هم نیستیم. تلاش می‌کنیم با زور بازوی خودمان، بازیکنان و هوادارانمان به نتیجه برسیم.

او در مقابل رویارویی جواد نکونام و مهدی رحمتی بیان داشت: همیشه انگیزه‌هایی وجود دارد. شما از تقابل نکونام و رحمتی گفتید که در تیم ملی و باشگاه همبازی بودند. شاید یک سری مشکلات هم باشد اما در این سطح و نسبت به جایگاهشان چیزی وجود ندارد که بخواهد تاثیری در بازی داشته باشد. هردو مربی در شرایط بازی تمرکزشان روی تیم خودشان است. استقلال و نساجی جزو تیم‌های ریشه دار ایران هستند و دامن زدن به مشکلات زیاد اهمیت ندارد. ما تلاش می‌کنیم و آن تیم هم تلاش می‌کند و هیچ ذهنیتی از قبل حداقل از طرف کادر ما و باشگاه ما وجود ندارد. فقط خاطرات خوب از نساجی در ذهن ما است. مطمئن باشید در زمین برای موفقیت تیم از جان مایه می‌گذاریم.

هاشمی نسب در خصوص شرایط مصدومان استقلال گفت: مصدومان تیم با ما تمرین کردند. ما در دربی که حساس‌ترین بازی فصل‌مان بود، دفاع وسط نداشتیم و فکر می‌کنم که قطعا بودن مرادمند و سلیمی قدرت ما را در دفاع چند برابر می‌کند. فردا با صلاحدید نکونام در این باره تصمیم گیری می‌شود.

دستیار نکونام در خصوص بازی هفته گذشته مقابل پرسپولیس گفت: بازی قبل برای ما تمام شده و به آن فکر نمی‌کنیم. تنها چیزی که از آن بازی برای ما مانده، غصه و ناراحتی به خاطر نگرفتن سه امتیاز است. ما فقط به آینده نگاه می‌کنیم و امیدواریم در آینده امیدوار باشیم. ما حقمان این بود در آن بازی سه امتیاز را بگیریم.

هاشمی نسب در خصوص حضور خانم هوادار استقلال در تمرین این تیم گفت: درباره حضور خانم فریده نوروزی هوادار ما در تمرین بگویم که ما همیشه در خلوت خودمان با بازیکنان صحبت می‌کنیم و تنها چیزی که باعث انگیزه می‌شود که به زمین برویم و برایشان بجنگیم هواداران هستند. ای کاش می‌شد تک تک هواداران را سرتمرین بیاوریم. متاسفانه شرایط اجازه این کار را نمی‌دهد. برای ما فرقی ندارد اما استثناها به وجود می‌آید که می‌آیند. این افراد به انگیزه و تلاش بازیکنان برای رسیدن به موفقیت خیلی کمک می‌کنند. باعث دلگرمی ما هستند و مطمئن باشند با تمام توانمان برایشان می‌جنگیم.

مربی استقلال در مورد احتمال جدایی ارسلان مطهری از جمع آبی پوشان و عملکرد گوستاوو بلانکو در خط حمله این تیم بیان داشت: درباره جدایی ارسلان یا هر بازیکن دیگری در حیطه کاری من نیست که صحبت کنم. هر نگاهی که به بازیکنان دیگر داریم به مطهری هم داریم و من خودم ارتباط نزدیکی با او دارم. چون ۴ گل در دربی زده بود، دوست داشتم در آن بازی به ما کمک کند اما از ناحیه پا دچار مشکل بود که فرصت نشد کنار ما باشد ولی او همیشه جزو بهترین بازیکنان ما است و هواداران با او خاطره دارند. امیدوارم هرچه زودتر سلامتی‌اش را کسب کند و کنارمان باشد.قطعا سرمربی تیم از بلانکو راضی است که بازی می‌کند. هر مربی نسبت به بازیکنش دیدگاهی دارد و فکر می‌کنم بلانکو خواسته‌هایی که آقای نکونام از او می‌خواهد را انجام می‌دهد و تنها ملاک سرمربی برای خط حمله‌اش فقط گل زدن نیست و همین که بلانکو می‌جنگد ارزش دارد. نکونام همیشه می‌گوید برای گل زدن همه باهم در زمین تلاش کنیم و بجنگیم؛ گل را هم یکی می‌زند.

هاشمی نسب ادامه داد: اوضاع در استقلال خوب است و هیچ مشکلی نیست. قبلا هم گفتم که تنها ناراحتی ما از هفته قبل این است که سه امتیاز را نگرفتیم. امتیاز کم کردن هم در حیطه کاری من و بازیکن و کادرفنی نیست که بخواهیم حرفی بزنیم. این را مدیریت باشگاه باید بگوید که چه اتفاقاتی رخ داده که مستحق کم شدن امتیاز هستیم یانه. همین که هواداران خوشحال هستند کافی است و ما بازهم برای آن‌ها تلاش می‌کنیم و هیچ مشکلی نیست.

او در خصوص شکایات متعدد پرسپولیس پس از پایان دربی از استقلالی ها گفت: باشگاه پرسپولیس به شکایتش ادامه دهد. آن‌ها صحبت می‌کنند اما من جوابی ندارم. قانون وجود دارد. خیلی سال پیش از ما شکایت کردند و دیدند آخرش چه شد. این‌ها اصلا مسئله‌ای نیست که برای آن وقت بگذاریم و صحبت کنیم.

هاشمی نسب در پایان و درباره احتمال تقویت تیم در نیم فصل و بازگشت عارف غلامی به جمع نفرات این تیم گفت: قطعا کمبودهایی در تیم داریم و از اول فصل هم داشتیم و با مشکلاتی دست و پنجه نرم کردیم. بازیکنانمان اینقدر جنگنده بازی کردند که نگذاشتند مشکلات دیده شود ولی با توجه به مصدومیت‌هایی که همه می‌دانند کمبودهایی داریم. ما حردانی را دفاع وسط گذاشتیم که خوب هم بازی کرد اما کمبود در پست‌ها داریم. صحبتی درباره لیست خروجی و ورودی هنوز نشده است. چه بسا در این سه تا بازی بازیکنانمان به شکلی بازی کردند که اصلا نیاز به بازیکن نداشتیم. اما درباره احتمال پیوستن عارف غلامی به استقلال اطلاعی ندارم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر