کد خبر: 173476
A

پرسپولیس ۲ _ شمس آذر ۱ / «گولسیانی» ناجی سرخپوشان ۱۰ نفره شد

تیم پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان تیم شمس آذر قزوین بود که این مسابقه با پیروزی ۲ بر یک پرسپولیسِ ۱۰ نفره به پایان رسید. در این بازی گولسیانی در دقایق ۲+۴۵ و ۸۰ (از روی نقطه پنالتی) هر دو گل سرخپوشان را به ثمر رساند و حسین گودرزی نیز تک گل قزوینی‌ها را وارد دروازه بیرانوند کرد.

پرسپولیس ۲ _ شمس آذر ۱ / «گولسیانی» ناجی سرخپوشان ۱۰ نفره شد
تیم پرسپولیس با پیروزی مقابل شمس آذر قزوین به رده سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کرد.
 
 تیم پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر از ساعت 17:30 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان تیم شمس آذر قزوین بود که این مسابقه با پیروزی 2 بر یک پرسپولیسِ 10 نفره به پایان رسید.
 
در این بازی گولسیانی در دقایق 2+45 و 80 (از روی نقطه پنالتی) هر دو گل سرخپوشان را به ثمر رساند و حسین گودرزی نیز تک گل قزوینی‌ها را وارد دروازه بیرانوند کرد.
 
علی نعمتی در دقیقه 62 این بازی با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا شاگردان گل‌محمدی حدود 30 دقیقه 10 نفره به بازی ادامه دهند. پرسپولیسی‌ها با کسب سه امتیاز این بازی، 25 امتیازی شدند و به رده سوم جدول رسیدند و با توجه به توقف استقلال و شکست سپاهان، دوباره به جمع مدعیان لیگ بازگشت.
 
ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه (89 - شهاب زاهدی)، فرشاد فرجی، علی نعمتی، سروش رفیعی، مهدی ترابی (85 - محمدمهدی احمدی)، میلاد سرلک (85 - سینا اسدبیگی)، دانیال اسماعیلی‌فر، نبیل باهویی (85 - مسعود ریگی)، سعید صادقی (85 - وحدت هنانوف) و گئورگی گولسیانی.
 
ترکیب شمس آذر: علیرضا جعفرپور، مهدی محمدی، امیرمحمد نسایی، عیسی مرادی (70- مصطفی احمدی)، امیرمسعود سرآبادانی، محمدرضا رضایی (84 - محمد پاپی)، حسین گودرزی، صادق بوصبیح، علی‌اصغر اعرابی، هومن ربیع‌زاده و علی آزادمنش.
 
داور: کوپال ناظمی
 
نیمه اول
 
دقیقه 8: شوت از راه دور میلاد سرلک با اختلاف اندک از بالای دروازه راهی اوت شد.
 
دقیقه 19: شوت محکم سعید صادقی از پشت محوطه جریمه را علیرضا جعفرپور در دو مرحله در اختیار گرفت.
 
دقیقه 39: محمدرضا رضایی به دلیل خطا روی نبیل باهویی با کارت زرد جریمه شد.
 
دقیقه 2+45: گئورگی گولسیانی روی کرنر ارسالی دانیال اسماعیلی‌فر با یک ضربه سر دروازه شمس آذر را باز کرد تا سرخپوشان نیمه اول را با پیروزی پشت سر بگذارند.
 
دقیقه 3+45: سعید دقیقی به دلیل اعتراض به داور روی صحنه گل پرسپولیس با کارت قرمز داور از کنار زمین اخراج شد.
 
نیمه دوم
 
دقیقه 46: اولین حمله شمس آذر در نیمه دوم منجر به اعلام یک ضربه پنالتی به سود این تیم شد. در این صحنه شوت بازیکن شمس آذر به زعم داور به دستان علی نعمتی برخورد کرد و کوپال ناظمی نقطه پنالتی را نشان داد.
 
دقیقه 47: علی نعمتی اولین کارت زرد پرسپولیس را از داور گرفت.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر